Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mekkorára nő meg a fanszőr...

Mekkorára nő meg a fanszőr fél év alatt? Vissza nő ennyi idő alatt a teljes hossza?

Figyelt kérdés
Tini korom óta borotválom, most viszont úgy döntöttem nyárig meghagyom. Nektek mekkorára nő meg ha hónapokig nem szeditek le?

dec. 11. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem visszanőne...

Én a bikinivonalat és környékét szinte mindig tövestől szedtem, és ahol nem kopott ki, ott egész gyorsan megnő, ha hagyom :)

dec. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vissza fog nőni. Soha nem mértem le, szóval a másodikra nem tudom a választ.
dec. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fél év alatt kinő teljesen.Bár én lány vagyok,nyár vége óta nem borotválom,ami 4 hónap és már nagyon szőrös.
dec. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Fél év alatt szerintem kb. teljesen. Szóval ha alapból voltak 8-10 centis szálak, az majdnem elérhető.


Nyárhoz képest most én is ritkábban tolom le, utoljára október közepén borotváltam, és már 2 centis... /F

dec. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 4-5 hónap alatt éri el a maximális hosszúságot.
dec. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lacás1976 ***** válasza:
100%
welcome to the jungle 🙂
dec. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap alatt nekem 6-8 centis a bunda
dec. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8 cm-re szerintem mindenkinek megnő legalább.
dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!