Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fájhat a hátam ezeken a...

Mitől fájhat a hátam ezeken a pontokon?

Figyelt kérdés

[link]


A nyakat még csak megértem, mert elfeküdhettem akár, de a többi, amit bekarikáztam is marhára fáj, szinte minden nap. Ma különösen rossz, alig bírok kiegyenesedni is. Jár hozzám masszőr 2 hetente, utána egy pár napig valamivel jobb, de ő se talált semmi, meg a röntgenek/vizsgálatok sem, azon kívül, hogy nyaki bordát találtak, 0-5cm mindkét oldalra a C nem tudom hányas csigolyánál. Viszont ha megnyomom ezeket a pontokat, akkor nem, vagy csak alig fáj, mintha feszülnének a bekarikázott helyek, vagy a csontból/csigolyákból jönne a fájdalom. Mi lehet ez?

31f


dec. 12. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan a sok ülés tünete. Ha tényleg ülő munkát végzel akkor járj el edzeni és helyre jön
dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen. Ülőmunkát végzek, de járok edzeni is, szóval nem értem.
dec. 12. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Nemcsak az ülőmunka, hanem a gyenge hátizomzat is ok. Ezen kívül számos olyan apró vírusfertőzést él át az ember, ami szinte fel sem tűnik, viszont apró ideggyulladások felléphetnek a csigolyák közül kilépő idegeknél.
dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A gyenge hátiznmok és ulomunka kevereke. Az also hatizmokat meg kell erositeni hogy tudja tartani a gerincet rendesen.

Az is lehet hogy van valami kiegyenesedes vagy fulgorbulet a gerincben ha gondolod ezzel elmehetsz pl gyogytornaszhoz megnezetni. Es fog tudni gyakorlatokat mondani hogy mivel tudod a pontokat megerositeni. Par honap alatt helyrejon.

dec. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!