Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hideg fitymavég? Mitől lehet...

Hideg fitymavég? Mitől lehet és hogy lehet kezelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy nagyjából egy hónapja felfázásos tünetekkel kezelnek, eddig sajnos sikertelenül. Háziorvosnál voltam, urológusnál voltam, most szedek tablettát,amivel eddig nem volt baj, viszont újra visszatértek a tüneteim, ami gyakori vizelési inger. Nincs vér a vizeletben, sem fehérje. Viszont amit észrevettem hogy a fitymavégem hideg. Találkozott már valaki ilyennel? Lehet esetleg emiatt van a vizelési inger? Lehet rá valami megoldást találni? Volt már ilyen valakinél?


Köszi ha megosztod a tapasztalataidat/véleményedet.


dec. 30. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:

A hajszál erekben gyenge a véráramlás .Nem kell ebből ügyet csinálni .

Az enyém is hideg.

dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké hogy nem kell, de akkor mitől van folyamatos vizelési inger?
dec. 30. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mastol is lehet. Idegi alap? Gondolkodj el rajta!
dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább vesekőre kell gyanakodni.
dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Prosztata probléma állhat a háttérben.Alattomos betegség ez.
dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy kicsit megdörzsölgeted, megcirógatod, esetleg a párod veszi kezelésbe kézrátétellel vagy szájra olvasással és csiribi-csiribá pezsegni fog a vér a fitymádban.


Komolyra fordítva a szót, ez vérkeringési tünet, de ez mindenkinek ilyen. Hordj esetleg melegebb anyagból készült gatyót pl. fecskét a boxer helyett.

dec. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!