Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akasszam fel magam mikropéniss...

Akasszam fel magam mikropénisszel?

Figyelt kérdés

Eddig is tudtam, hogy semmi esélyem sincs. De ma szembejött velem egy Facebook csoport, ahol cikis exes történeteket írnak le. 1-2 napja 24 óra alatt vagy 10 mikropéniszes bejegyzés lett, amiben leírják, hogy ezzel nem tudnak mit kezdeni. Amit eddig is tudtam, de ahogy írták az a nagyobb baj. Végig nevetségesnek volt beállítva az adott srác, megalázónak éreztem az egészet. De ne csak én, elég sokan megjegyezték a kommentben, hogy nem így kellene, hiszen erről senki nem tehet. Viszont sokan voltak azok is, akik a bejegyzés írójának stílusával írták megjegyzést.


Valahol reménykedtem benne, hogy a mai világban azért lehet találni barátnőt, aki elnéző ezt, hiszen ma már rengetek szexuális segédeszköz van, akár péniszköpeny is.

De ezeket olvasva teljesen reményvesztett lettem. Már az öngyilkosságon is gondolkodtam.


jan. 1. 20:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Masok hulyesege miatt akarsz ongyi lenni ?


Meg akarod adni ezt a boldogsagot az ilyen alattomos szemetladaknak ?.


Gondolkodj mar, ember.


Ha 12 cm alatt vagy, akkor sincs elkeseredni valod.


Keress sok penzt, vallalkozz, melozz, jarj el prostizni, bulizni, motorozni es eld boldogan az eletet 😉


Nem kotelezo senkinek sem megfelelned (bno formajaban) - ahogy csaladot sem kotelezo alapitanod.


Mindent megtehetsz, csak legy boldog !!!!

jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad a kulcsszót. Exes történetek. Na ha valakik, akkor a nők tudnak gonoszkodni. Na és mi van akkor, ha olvastál 10 ilyen sztorit? Arról van infód, hogy hány kis pénisszel rendelkező férfi él boldog párkapcsolatban? Na ugye, hogy nincs. Te mégis eldobnád az életedet 10 olyan sztori miatt, amik lehet, hogy nem is teljesen igazak. Na meg ott a szex. Egy fantasztikus dolog, de kicsit túl van lihegve. Nem csak arról szól az élet. Nézd, ott vannak az aszexuálisok, ők is nagyon jól meg vannak nélküle. Persze nekik vágyaik sincsenek, ez igaz. De ne aggódj, meg fogod találni azt a lányt, aki úgy szeret ahogy vagy. Viszont az éremnek két oldala van. Ha te kritériumok alapján fogsz keresgélni, akkor valószínűleg szintés kritikus párra fogsz találni. Szóval légy nyitott, csak ügyesen :)
jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
1-es a mikropénisz 7 centinél rövidebb merev állapotban. Kedves kérdező, a szex nem csek a klasszikus dugásból áll.
jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
18%
Nyugi kérdező. A nőknek nem csak a minropénisz kevés. A többségnek bizony még az átlag is kicsi (13-15). Ez pont az ilyen posztok alatt jön ki, mint amiről te is beszélsz. Nekem is csak 13,5, de kb 0 sikerélményem van. De sose gondoltam az öngyilkosságra. Így is lehet boldog életed. Ha hiányzik a szex, akkor keres prostit. Ha pár hiányzik, akkor keres aszexuális nőt.
jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
18%
#3 De a nők nem érik be olyannal. Hiába vibrátor, orál, ujjazás, műpénisze, peniszkopeny stb a nőket nem érdeklik ezek, csak akkor, ha ezek egy extraként szolgálnak és nem helyettesítésként.
jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
Kár lenne azért van még más is az életben ami miatt érdemes élni ,nekem 18,5 cm mégis kicsinek érezte az asszony
jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Idővel rájössz, hogy mindenkinek megvan a maga keresztje. Kérdés megtanulja e cipelni vagy felköti magát.
jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

elvileg a japánoknak is kicsik.. aztán szaporodnak mint a nyulak.


Azt se hiszem el, hogy a korodbeli Mo-on élő ~50e nő közül egyik se fogadná el.

jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
+ ne olvass fb/insta/tiktokot. csak szétrohad tőle az agyad.
jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Nah, azért ne legyél öngyilkos, nem magadnak tennél vele rosszat, hanem azoknak akik szeretnek téged.


A szexen kívül akad más szórakozás is, pl: játékkonzol...

jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!