Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » BioTechUSA Maca tápkiegészítőj...

BioTechUSA Maca tápkiegészítője használ valamit ha a libidómat szeretném növelni?

Figyelt kérdés

jan. 2. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
valamenyit tuti, de attol függ menyire gyenge
jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
USA Biotech Maca-t ès GH-t szedtem együtt.Működött.Most Black Test-et szedek.Hozzáteszem ;csak egy herèm van rák miatt ès spermám sincs .51/F
jan. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
2. Most nem bántásként írom de 52 évesen ,1 herével még fontos neked a libidó? 46 évesen szexeltem utoljára és most 52 évesen annak örülök a legjobban, hogy végre erőteljesen kezd legyengülni az a rohadt libidó.
jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
3-as, az meg neked miért jó ha gyengül a libidód? Akkor a tesztoszteron szinted is nagyon alacsony,amitől rohamosan leépül a szervezet.
febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3#:

Ezt én sem értem. A libidó az egy ösztönös vágy.


Illetve tudatos sikja is van annak hogy szeretnénk-e szexelni.


Ha tudatosan van kedvünk, de a libidó tűnt el, az egyenes út a depresszióhoz. (Én most ebben a cipőben járok)


Ha tudatosan döntötted el hogy aszexuális vagy (pl undorodsz a szextől, kiégtél, stb) de a libidód kívánja... na akkor kiávnhatod azt hogy bárcsak ne lenne libidód. Az aszexualitás választása Te döntésed.


A legjobb helyzet persze az, ha valaki aszexuális, libidó nélkül. És ezzel teljes életet tud valahogy élni.


Vagy ahogy a legtöbben. Tudatosan és kívánja a szexet és a libidója is megvan.

febr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!