Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi okozhatta az adott vitaminb...

Mi okozhatta az adott vitaminban azt tünetet, hogy amíg szedtem, addig reggelente(és este alvásból felébredve se) soha nem volt merevedésem?

Figyelt kérdés

Pedig így 30 évesen még minden alvás közben/után szokott lenni.(90%-ban) Egy ideje abbahagytam a szedését és azóta újra olyan lett ''mint régen''.

Egyébként az adott vitamin szedése közben sokkal nyugtalanabban aludtam és kevesebbet is. Viszont annyira fáradt nem voltam napközben a kevesebb pihenéstől.


Szóval ezt mi okozhatja egy multivitaminon belül? Konkrét férfiaknak kitalált a cucc.



jan. 7. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Vitamin nem okoz ilyen tüneteket, ha ez így lenne, akkor az ételből bevitt vitaminok esetében is így lenne.


A reggeli merevedés pedig nem kötelező jellegű. Éjszaka folyamán többször is van merevedés.

jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha valami "férfivitamin" volt, akkor próbáld ki valami nem nemre szabott vitaminnal is, lehetőleg egy másik gyártótól. Pár éve volt botrány, amikor kiderült, hogy az ilyen "férfierőt élénkítő" cuccokba Viagrát kevertek, csak nem tüntették fel.
jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1es


Szerintem pedig ez okozta mivel miután elkezdtem szedni, rá 2-3 napjára jelentkeztek a tünetek. És miután abbahagytam ugyan így pár nap után elmúltak. Ezekben a vitaminokban azért jóval nagyobb adagokban vannak jelen az összetevők mint a kajákban.

jan. 8. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:
És jóval kisebb a felszívódása is, szóval 100%, hogy nem vitamin okozta a merevedési problémát. Kint írtam, egyébként sem kötelező a reggeli merevedés. Nem mindegy milyen alvási fázisban ébredsz fel. Mivel hatással volt az energia szintedre, ezért lehet változott az alvási ciklusod. Azonban a reggeli merevedés továbbra sem kötelező jellegű.
jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!