Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 🆘️ Éjszakai izzadás. Mitől?

🆘️ Éjszakai izzadás. Mitől?

Figyelt kérdés

Már regalab 2x előfordult velem, hogy éjjel izzadtam. Éjjel arra keltem, hogy melegem van, kitakaróztam magamat mert melegem volt. A fejem vizes volt.


Nagyon félek, hogy milyen betegségre utalhat az izzadás. Férfi vagyok 25 éves.

Kérlek segítsetek!😭😭😭


jan. 8. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Elmész a háziorvoshoz és elmondod hogy mi a panaszod, illetve kérsz nagylaborra beutalót. Ebből azért ha nagy baj van, akkor kiderül.


Ha arra kelsz, hogy meleged van, lehet tényleg túl meleg van a szobában, vagy valami olyat álmodsz ami szapora szívverést produkál.

jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Estére nem kéne sokat z@bálni, mert a kalória amit beviszel az bizony felfűti a tested és ebből lesz az izzadás. A fűtést se árt lentebb tekerni éjjelre, mivel be vagy takarózva.
jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És amit észrevettem, hogy mikor fujom az orromat akkor véres váladék jön ki..nem mindig de többnyire. Nem lehet koze a kettőnek egymáshoz? Gondolok az izzadásra
jan. 8. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni!

Simán okozhatja stressz vagy szorongás is, de ahogy írták már, egy megterhelő vacsora is. Lefekvés előtt 2-3 órával már lehetőleg ne egyél semmit. De okozhatja lappangó vírus is, ami arra ugyan nem képes, hogy ágynak döntsön, de a szervezeted küzd ellene.

jan. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl meleg van bent. Vagy rosszat álmodsz és azért izzadsz. Amúgy milyen ruhában alszol? Mert pizsamában én is izzadnék, lehet, hogy elég lenne levenni legalább a felsőt. A vérző orr is utal arra, hogy száraz a levegő, mert túl meleg van.
jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hőmérséklet és a lefekvés előtti evéstől is előfordulhat, na meg persze a stressztől és szorongástól is, ezért nem gyanakodnék rögtön betegségre.
jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne legyen 20 foknál melegebb és úgy figyeld meg hogy mi lesz.
jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!