Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális hogy férfiként...

Normális hogy férfiként zsírosodom? Alacsony a tesztoszteton szintem?

Figyelt kérdés
Testsúly alapján egyáltalán nem lenne indokolt, hogy zsíros legyen a hasam. 190 cm és 87kg vagyok, szoktam edzeni, nem is eszek kimondottan sokat, meg főleg zabot, halat (halrudacska, pástétom), rántott sajtot, joghurtot szoktam. Ha sütök valamit akkor forrólevegős sütőben szoktam, olaj nélkül, kenyeret nem eszek, illetve cukros üdítőket nem iszom ahogy alkoholt sem. Mi lehet az oka hogy zsírosodok?
jan. 22. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában az alacsony tesztoszteron szint nem okoz hasi zsírosodást. Sokszor semmilyen tünettel nem jár, de hogy kórosan alacsony-e a tesztoszteron szinted, azt csak laborvizsgálattal lehet kideríteni.

Mutass egy arc nélküli fotót a felsőtestedről! Így látatlanban nem tudunk semmit mondani.

jan. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nincs most képem, meg nem is vagyok otthon, a lényeg hogy alhasra és csípőre hízok.

Mennyi a kórosan alacsony tesztoszteron szint?

jan. 22. 09:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 200 ng/dl alatti érték már annak számít.
jan. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tavaly voltam laborvizsgálaton, megadták az össz. tesztoszteron értéket is, ami 11,5 nmol/l volt
jan. 22. 10:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez NEM tesztoszteronhiány, hanem nem megfelelö étkezés/életmód.
jan. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges tartományban vagy

Egyébként a zsírfelszedést 90 százalékban a túl sok bebitt kaja és emellett mozgászegénység okozza

jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

Amit felsoroltál, az kb mind hízlal egyébként.

Zab, persze kis mennyiségben egészséges és nincs vele gond, de igazi ch bomba.

Halrudacska. Miért fagyasztott halrudacska? Miért nem veszel normális halat és sütöd meg? Ha nem szereted az ízét, akkor ott az afrikai harcsa, annak nincs nagyon hal izé, így azt eszem én is.

Rántott sajt. Gondolom bolti az is. Nézd meg a ch adagot 100 grammban a hátulján.


Egyébként imádom hogy itt gyakorin pl a pajzsmirigy gond nem is létezik, azonnal hormonhiány, aminek ezer másik tünete is van.

jan. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Mi köze a szénhidrátnak a hízáshoz, kedves 7-es? Hízni a tartós kalóriatöbblet által lehetséges. Nincs olyan, hogy hízlaló, meg fogyasztó élelmiszer. Nem egyik vagy másik élelmiszer hízlal/fogyaszt. Minden az egyén tartós kalóriabevitelének függvénye.
jan. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Kedves 8-as,

A szénhidrátok cukormolekulák. A fehérjék és zsírok mellett a három fő kalorigén (kalóriát tartalmazó) tápanyag egyike. A szervezet a szénhidrátokat glükózra bontja le. A glükóz vagy vércukor a szervezet sejtjeinek, szöveteinek, szerveinek legfőbb energiaforrása.

jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!