Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiús szülők a fiamnak nem...

Fiús szülők a fiamnak nem lehet hatra huzni a bőrt a péniszen a makkrol akkor Fitymaszukulet van?

Figyelt kérdés

Kinek volt ilyen probléma és hogyan oldódott meg?

Mit tegyek ? Mi a megoldás?



jan. 28. 08:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Ezt igy nem lehet megvalaszolni.

Nagyon kicsi gyereknek (olyan 3 eves korig) le van tapadva, es az normalis, alapban nem szabadna piszkalni csak ha valami baj van vele (es akkor jobb ha orvos is latja).

Kesobb mar kellene, hogy le lehessen huzni, de ha nem jon le akkor is nem biztos, hogy az szukulet, lehet, hogy csak a letapadas nem oldodott meg fel, jobb akkor is ha orvos latja.

jan. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Igen. Orvoshoz kell menni, ott a doki nálunk "felrántotta". Nem lesz kellemes neki, de később meghálálja.
jan. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

Igen, futymaszükület.

Orvos, urulogián, apró sebészi beavatkozás és működni fog.

Megoldás lehet a fityma teljes eltávolítása. Vannak országok ahol ez normál, megszokott. Nálunk inkább az előbbi korrekciós beavatkozást végzik és marad a fityma.

jan. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3 nálatok volt gond?

Hány évesen volt?

12 éves a fiam

jan. 28. 08:39
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Letapadás és szűkület is lehet. Ezt mi látatlanban nem tudjuk megmondani, ezzel keressetek fel orvost.
jan. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg ha 12 éves akkor szűkület lesz. Orvossal nézettesd meg neki mindenképpen.
jan. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Csupasz makk ***** válasza:
100%
Nekem évekig okozott gondot a szûk fitymám, nagyon fájt amikor naponta a zunanyozáskor felhúztam, hogy megmossam. A végén a makk mögött maradt és megduzzadt, ez az ún. parafimózis, vagy spanyol gallér. Szerencsére egy hét után visszament, de utána nekem is az volt a problémám, hogy egyáltalán nem tudtam többet hátrahúzni. Olyan szûk volt a fitymám, hogy még a pisilést is megnehezítette, csak csöppenként jött, ráadásul be volt repedezve és tiszta heg volt. Én is pont 12 éves voltam akkor. Teljes körülmetélés lett a vége a fitymafék kivágásával együtt. Én mindenképpen elvinném urológushoz a gyereket, szerintem neki is a metélés lesz a megoldás.
jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Ne válaszoljatok neki, ez valami perverz aki erre veri ki.
jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az Nem verem mert nő vagyok
jan. 28. 20:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem körülmetélés volt.
jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!