Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyibe kerül most egy doboz...

Mennyibe kerül most egy doboz (28 db-os) TADALAFIL PHARMACENTER 5 mg tabletta?

Figyelt kérdés
40 feletti vagyok, és szégyen vagy sem nem mindig úgy alakul az ágyban a dolog ahogy szeretném. Elmentem a problémámmal a megfelelő orvoshoz, különböző vér- hormon- és egyéb vizsgálatokat írt elő, az eredmények tükrében a fenti gyógyszert írta fel. Mindent rendben talált, de a próbáljam meg kifejezéssel nem volt meggyőző, hogy valóban szükségem van-e erre. Mielőtt kiváltanám, érdeklődöm van-e valakinek információja azzal kapcsolatban mennyibe is kerül ez a gyógyszer. Nem akarok a patikában pofára esni mert olyan drága és es azt mondani hogy köszönöm, de mégsem kérem. Sajnos a neten nem találtam árat. Köszönöm!

jan. 31. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Erdekes a kérdés.

Pontosabban a valasz

28 db-os 15000 ft,de van Debrecenben egy patika ahol csak 8000 ft,mindemhol mashol 15000.

jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem TB támogatott.Sokallom ezt a db számot .
jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ezt még soha nem ajánlották. Mindig csak a Sildenafilt. Valaki meg tudná nekem azt mondani, hogy miért?
febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gyula1971 ***** válasza:
Mivel ez szabadáras termék,így figyelni kell az akciókat!
febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
8000-9000 a 28 db os
febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Végülis rászántam magam, megveszem, megpróbálom van-e hatása. Győrben 16e Ft-ért adják, csak megrendelésre van, péntekre lesz meg.

Esetleg aki használja ezt a hatóanyagú gyógyszert, írhatna pár sort a tapasztalatairól.

febr. 18. 16:08
 7/7 A kérdező kommentje:

Saját tapasztalataim a gyógyszerről:


Újra huszonévesnek érzem magam.

Rég tapasztaltam már, hogy szinte azonnal erekcióm van ami az aktus alatt végig állandó és kőkemény. Reggel feleségem ébresztett, hogy mi lenne ha megismételnénk amit az éjjel csináltunk. Ez mindent elmond.


Tanácsolom korombeli férfitársaimnak, ne szégyelljék ha hasonló gondjuk van, mert van megoldás aminek két ember is egyszerre és ugyanúgy örül.

febr. 25. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!