Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyi a normális “hokizás”...

Mennyi a normális “hokizás” hetente vagy naponta? 16/F

Figyelt kérdés
febr. 1. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő, széles spektrum mentén mozog.


Tudok olyat, akinek egy-két hetente elegendő egy orgazmus, meg olyat is, akinek naponta több kell.

febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Ennyi idősen akár napi több is az. A szükségleteink nem egyformák.

Amíg nem ez határozza meg a hétköznapjaidat, nincs miért aggódnod!

febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
1 max 2 szerintem. Nem a mennyiség a lényeg, hanem a minőség. Na meg az is fontos, hogy ne szokd meg nagyon a kezed, mert később lehet probléma hogy nem fogod élvezni annyira ha más csinálja.
febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen napi 2x csináltam de azokat jól elnyújtva
febr. 2. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idosen annyi a jo amennyi jolesik es nem megy egyeb rovasara. Peldaul ha nem sportolsz vagy minden szabad idodet ezzel toltod az mar nem okes. Minden mas mennyiseg rendben van. 16 evesen en is sokat vertem.
febr. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az 5-sel.

Különben a szervek egészsége szempontjaból kifejezetten jót tesz a rendszeres használat, szóval amíg jólesik nyugodtan csinálhatod. Csak az nem jó ha minden idődet ezzel töltöd. Arra se jó rászokni, hogy fél perc alatt kicsapod, rossz beidegződésekhez vezet ami aztán nem lesz előny egy párkapcsolatban.

febr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az eső és az ötödik válaszolónak is teljesen igaza van. (Én átlag napi egyszer vertem ki, de volt, hogy többször is.)
febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
16 évesen napi 2x simán kivertem.
febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!