Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rengeteget láttam mostanában...

Rengeteget láttam mostanában ezt a Jawliner állkapocs erősítőt. Nektek mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Úgy voltam vele hogy én is kipróbálom. Tehát december eleje óta kb napi 10-20 perceket használom a beginner és az advanced-t és látok különbséget, viszont ami nagyon aggaszt az az hogy látom hogy fejlődik a halántékizmom is. Nyilván írták hogy ugye az is használatban van rágásnál, de hiába próbálom jól használni, vagy ez az úgy nevezett alsó állkapcsot előre fele próbálom rágni, még így is látom hogy nagyon erősödik a halánték izmom, és ugye nem akarom elrontani az arcomat ezzel, szóval egy ideje abba hagytam. Erről esetleg van e valakinek véleménye? Hogyan érdemes használni pontosan a fel-le mozgásos rágáson kívül, szóval értitek. Mennyire hasznos e-ez, mert azért találtam néhány videót erről és mondták hogy azért veszélyes is lehet.

Előre is köszönöm annak aki végig olvasta a posztomat.



febr. 2. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szegény állkapocsízületed
febr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!