Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hol tudok olcsón és megbízható...

Hol tudok olcsón és megbízhatóan Minoxidilt rendelni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg 12 hónapos csomagot, ugyanis az még olcsóbb. Örülnék, ha linket is szúrnátok be.

febr. 4. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha teljesen megbízható forrásból szeretnéd, akkor patikában:

[link]


Nincs tapasztalatom az ismert webáruházakban kapható csomagokkal, de árát tekintve nem drágább és legalább tudod, hogy tényleg az van benne, amit ráírtak.

febr. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tessék. Ugyan nem 12, hanem csak 6 hónapos, de rendben megjött.


[link]

febr. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aki használt minoxidil tartalmú készítményt, nem vette észre hogy máshol erősödött a szőr, vagy máshol is elkezdett nőni?


Utána olvastam és azért nem kevés az a vélemény, hogy máshol is ,,segít" a szőr növekedésében.

febr. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Drogéria plusz oldalrol vettem én
febr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 én egy hónapja használom és látom az eredményét napi 2x használom. Heti 2x derma rollerezek is. Gyorsabban nő a szőr az arcomon is és megjelentek olyan helyen, ahol eddig nem volt.
febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!