Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek van olyan férfi,...

Szerintetek van olyan férfi, aki megtörli a péniszét vizelés után?

Figyelt kérdés
Egyrészt a piszoárnál ez nem is megoldható.
febr. 13. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van. Én. Piszoárnál persze nem.
febr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Fiatalon még tettem az egészre, és sztem ma is csak megverik a gyíkor és vissza teszik a kukckójába, de ha az ember erősen 40 felett van vagy 50, ott már vannak problémák, szval nem csak nőknél van. Én is megtörlöm mert meg kell ha nem akarom hogy nah... ahogy az ember öregszik úgy esik széjjel, az utolsó időkről meg ne is beszéljek, mikor már nem is zár, jön majd mikor kedve van.
febr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Többekről is tudom, akik már fiatalon is használtak papírt vizelés után. Jellemzően piszoárt is csak akkor használtak, ha nagyon muszáj volt, és máshogy nem lehetett megoldani.
febr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
En megtorlom amikor van ra lehetoseg.
febr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Dr Pszicho Bubó ***** válasza:
100%
Piszoárnál tényleg nehezen oldható meg. De egyébként ha van rá lehetőség, akkor igen: nagyon is jó ötlet megtörölni (igen: én is meg szoktam). Fürdés után szintén. Ugyanis a nedvesség miatt sokkal nagyobb az esély például a gombásodásra. Urológusok se véletlenül javasolják a makk és az előbőr szárazra törlését.
febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.

Nekem nincs fitymam igy kevesebb nedves hely van ami problemat okozhat, es a letorles is egyszerubb.

febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van, néha megtörlöm.
febr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Van aki megtörli és van aki nem. Nem tudom, hogy ez miért rendszeres kérdés egyébként, de szerintem ezt már hanyagolhatnánk.
febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megtörlöm. Sőt még előtte is kezet mosok..
márc. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez egyszer felmerült egy kocsmai asztalnál, és hatalmas vita lett a vége, de ott 4-11 lett az arány a nem törlők javára.

Aki töröl, az vett magához wcpapírt, vagy kéztörlőt mielőtt odalépett volna a piszoárhoz nyilvános wc-ben.

márc. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!