Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen gyakran kell/kéne...

Milyen gyakran kell/kéne cserélni a borotvapengét Gillette Mach3-ban? több lenn

Figyelt kérdés
Hetente 1x borotválkozok, nem olyan erős az arcszőrzetem, viszont kb 1-2 hónap használat után már "fáj" amikor borotválkozok, tehát nyilván most kéne lecserélni a fejet a mach3-ban. Ti mikor szoktátok?

febr. 18. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor már húzza a szőrt.Én 2 élűvel borotválkozom,meg hagyományos zsilett pengével.
febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de lehet hogy a habot is korán kenem fel, mert csak annyit csinálok hogy kinyomom a krémet a kezembe aztán arcomon eldörzsölöm mig habos lesz. lehet tovább kéne nemtudom
febr. 18. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Hagyd megpuhulni a szőrt, például fürdés után kend be és még akkor is várj vele.

HA kezd rászáradni akkor újból kend be és utána húzd le.

Nekem erős a szakállam és 3 naponta kell borotválkozni de így is kibír több mint 3 hónapot egy borotva.

Igaz ez 3 pengés.

febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2


Hát ha már borotvakrémet használsz,akkor szerintem érdemes lenne hozzá beszerezned egy pamacsot is.Azzal hatékonyabban lehet habosítani a kenőcsöt.És a puszta kezes felvitelnél a pamaccsal történő felmázolás a szőrt az arcot is jobban előkészíti a borotválásra.Ezáltal könnyebb dolga lesz a pengének.Nomeg komfortosabb lesz maga a borotválkozás is...

febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régebben én is többpengés borotvát használtam, tépte a szőröm, égett tőle az arcom, kivörösödött, kipattogott a bőröm, szőrbenövések, stb. Amióta kétélű (avagy biztonsági) borotvát használok, borotvaszappannal és pamaccsal, minden ilyen gondom megszűnt. Sokan félnek a hagyományos borotváktól, pedig csak annyi a titka, hogy nem szabad nagyon rányomni, akkor nem fogod elvágni vele a bőröd.
febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
amugy semmi bajom a többpengés borotvákkal, a 3 pengések nagyon jók, gondolkozom is hogy visszaálljak Blue-ra, ezek olcsóbbak is, 3 pengések és lehet még jobbak is mint a mach3. A legrosszabb gillette termék amivel találkoztam, az a fusion5 volt, komolyan. Ez már 5 pengés meg minden irányba elhajlik meg stb extra van benne, de úgy tépte a szőröm hogy csak na...
febr. 22. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!