Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mik lehetnek ezek a furcsa...

Mik lehetnek ezek a furcsa piros foltok a makkomon?

Figyelt kérdés

Már kb 18 éves korom óta ott vannak, lehet korábban is ott voltak, de mivel szükületem volt így nem tudom. Olyan mint ha forradások lennének, minha ott a bőröm felsö rétege le lenne kopva. Lankadt állapotban nagyon látszódnak, mert sokkal pirosabbak mint a makkom többi része, de merev állapotban már kevésbé feltünö, mornolyankor az egész "pirosabb". Nem viszket vagy fáj, csak esztétikailag nagyon zavarnak.

Hasonló volt már máshol is rajta amikor kidörzsölödött de azok amint begyogyulnak eltünnek, de ezek a foltok állandóak már több mint 10 éve.



febr. 20. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Esztétikai dolgokkal nem kell foglalkozni.
febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Orvosnak meg kellene mutatni.


A fitymaszűkületet mivel oldották meg?

febr. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tervezek elmenni dokihoz vele, csak még keresnem kell egy normális börgyogyászt.

A szűkületet én oldottam meg, sokáig tartott de sikerült kinyújtani, az évek alatt pedig olyan lett mintha nem is lett volna soha szűk, ránézésre nem mondaná meg senki.

febr. 21. 08:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!