Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sok egymásnak ellentmondó...

Sok egymásnak ellentmondó infót találok a neten és nem tudom gond-e van nálam. Az a problémám hogy nyugalmi állapotban a péniszemen a fityma hátrahúzódik viszont mereven alig vagy abszolút nem. Ez problém? 16/F

Figyelt kérdés

febr. 20. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Probléma

Tornáztasd óvatosan, akár meleg vízben ülve.

febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel kapcsolatban nem tudom mi lehet ellentmondásos.


Normális esetben könnyedén hátra lehet húzni a fitymát mereven is. Amennyiben ez nem sikerül, akkor nem normálisan működik, tehát gond van.

Urológust kell felkeresni a szűkület mértékétől függően fog javaslatot tenni, hogy mi a teendő.

Lehet elég lesz krém és nyújtás, lehet bemetszés, de lehet hogy metélést fog javasolni.

febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legtutibb, ha beszélsz szüleiddel/bárkivel akivel ilyesimt tudsz intézni és meg is lehet beszélni vele. Az internet népétől hallhatsz ezer s egy dolgot amiből te magad nem fogod tudni, hogy melyik a jó számodra.
febr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
3-ast tovább folytatva: amit én tennék helyedbe: menj el dokihoz szülővel/gondviselővel és amennyiben szerinte menthető krémmel tornával, tegyél meg mindent ami tőled telik. De ha korrekciós beavatkozást ajanl akkor inkább szedesd le (metéltetsd körül) hidd el, nem fogod megbánni.
febr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez gond, mert lankadtan is és mereven is hátra kellene tudnod húzni. Beszélj a szüleiddel és keressetek fel egy urológust!
febr. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Urológusnak meg kell mutatni, aztán kiderül, hogy mit lehet tenni. Ha körülmetélésre kerülne sor, az sem a vilag vége.
febr. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!