Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Izguljak nagyon? Vér van az...

Izguljak nagyon? Vér van az ondómban.

Figyelt kérdés
Ma megyek urulógushoz. Olvastam, hogy lehet egy pár oka ennek.

febr. 21. 08:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet sok oka,de nem lehet tudni honnan jön a vér,lehet a húgycsőből. Amúgy hogy derült ki? Vesekövesség, vesebetegség nincs? Urológiai vizsgálat nélkül találgatni sem érdemes sajnos.
febr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
maszturbálás után vettem észre, nem tudok semmi vesebetegségemről, a vizeletem nem véres
febr. 21. 09:48
 3/15 anonim ***** válasza:
Vizeletben elveszhet,ha nem nagy mennyiségű,azt nem biztos,hogy látod, de lehet valami gyulladás az oka az ondó termelődés területen, esetleg heréknél. Gondolom kell majd egy ejakulátum mikrobiológia.
febr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%

"A haematospermia = vér jelenléte az ondóban.


Sokkal többször előfordul, mint ahogyan megfigyelik. Sok esetben nem igényel kivizsgálást, sokszor azonban különböző urológiai betegségek okoznak ilyen problémát.


Fontos tudni, hogy az ondóhólyag egy tesztoszteron függő szerv, tárolja és termeli az ondóváladékot. A legtöbb haematospermiás férfi 40 év alatti. A legtöbb esetben néhány héttől néhány hónapig fordul elő.


Igazán kivizsgálás akkor javasolt, ha egymásután több mint 10 alkalommal véres ondó ürítés fordul elő. Magas vérnyomás esetén figyelték meg előfordulását. Fontos a hímvessző vizsgálata, ondóvezeték vizsgálata, ondóhólyag és prosztata rectalis vizsgálata.


Gyakran az ondóhólyag és prosztata gyulladása okozza a problémát. Az esetek nagy részében ez 1-2 hónap alatt gyógyul. Prosztata daganat is okozhat véres ondóürítést. Prosztatában lévő értágulat, cysta, ún. középvonali fejlődési rendellenességek. Húgycső gyulladása, polyp, cysta. Ondóhólyag fejlődési rendellenessége, ondóhólyag vezeték gyulladása. Okozhatja sérülés, trauma, magas vérnyomás, máj és vesebetegségek."


(Dr. Szabó Ferenc, andrológus)


"Az andrológia a férfi egészségével, ezen belül a férfi reprodukciós szervek betegségeivel és a csak férfiakra jellemző urológiai problémákkal foglalkozó orvosi szakterület."

febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

4


Oszinten mar a tokom ki van, hogy mindig magyar tudosokat idezunk, de kulfoldi nyugati vagy keleti hires elismerteket meg alig vagy nem.


Egyetemen is sorra managementbol meg szamitaselmeleten jottek a "Gipsz Jakab 1988" "Jakab Janos Gipsz 1972". Semmi kulfoldi. Ja, igen es csak a magyar tudosok a legjobban, ok alkottak meg az altalanos relativitas elmeletet is nem Einstein. Ocsem ez a magyar orulet... ja aztan a C vitaminrol ne beszeljunk, arra olyan buszkek vagyunk mint a hungarikum dolgokra mint a paprika meg a tokaji aszu amit exportalunk... "Beton Gipsz Jakab, 2024".

febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Hámagyarokvagyunkvagynem?
febr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, enyhén szólva nem parázta túl a dolgot - ránézett, aszongya bakteriális fertőzés, antibiotikumot írt fel, beszedtem, elmúlt, ennyi.
febr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#4-esnek igaza van,csak nem tudom miért kellett ezt ide bemásolni, ezzel semmit sem válaszolt meg,ugyanúgy kivizsgálás kell. Elmegy orvoshoz és majd ő elmondja mi legyen, vagy kell-e vele foglalkozni. Másrészt azt nem tudjuk,mert a kérdező nem írta,hogy ez a probléma mennyi ideje áll fenn.
febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
8, mivel be van parázva, valami támpontja legyen.
febr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

8 3x ürítettem összesen idáig, előtte régen csináltam de akkor még nem volt ilyen,

2 napja van.

febr. 21. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!