Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Olyanok válaszát várom,...

Olyanok válaszát várom, akinek Fordyce szemcsék vannak a péniszén. Mi módon lehet számukat csökkenteni, vagy eltüntetni őket?

Figyelt kérdés
Már több, mint 5éve fedeztem fel őket, azóta egyre több van.Azt olvastam róla, hogy normális dolog és nem tudnak vele mit csinálni. Remélem itt kapok 1-2 jótanácsot! Előre is köszi!
2009. jan. 4. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
A Fordyce-állapot a lakosság akár 40-50%-át is érintheti egyes tanulmányok szerint. Nekem is van a felső ajkamon és a péniszemen is. Teljesen normális jelenség, egyszerűen átlátszik ott a bőr. De ha nagyon zavar, és van rá sok pénzed, CO2-lézerrel állítólag el lehet őket halványítani. Semmilyen más kezelés nincs! Szvsz. ez sem éri meg.
2009. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is vannak Fordyce pöttyeim, már elég régóta, amikor még nem is éltem nemi életet, először arra gondoltam hogy hátha el kaptam valamit, de nem csak úgy jött magától.Próbálkoztam kenőcsökkel,(mindenfélét, hátha valamelyik jó lesz)aztán vettem a gyógyszertárban "Wartner" fagyasztós szemölcseltávolítót az sem használt.Azt értem csak el vele, hogy irtózatosan fájt, utána meg napokig égett a makkom pereme, ha netán hátrahúzódott a fityma, majd megőrültem amikor hozzáért az alsónadrágomhoz. Na akkor úgy döntöttem, elég.Azóta is megvannak, nem lett se több,se kevesebb.Utána olvastam több oldalo, fórumon, mindenhol azt javasolják,hogy úgy kell hagyni,sőt orvos válaszában az is volt, hogy eltüntethető, de nem 100 %, lehet hogy kiújul.Az unokatestvéremnek is van, lehet hogy talán a hajlam is öröklődik(ezt csak én gondolom)Ugyhogy nyugi, fel a fejjel, ha valóban Fordyce pöttyeid vannak és NEM MÁS, akkor hagyd ahogy van, javítani úgysem tudsz, kárt meg ne okozz magadnak!

2009. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem csak a makkon, hanem a pénisz 60%-án van. Nem tudom ez mennyire normális?
2009. jan. 6. 00:20
 4/7 anonim ***** válasza:
sztem a mennyiség összefüggésben lehet azzal, hogy mennyire zsíros a bőröd, mennyire vagy pattanásokra hajlamos.Pl:hát, mellkas,arc. Szerintem.
2009. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eléggé pattanásos voltam. Most inkább csak miteszerek milliói vannak rajtam és nagyon tágak a pórusaim
2009. jan. 6. 20:35
 6/7 anonim válasza:
Én mér több éve próbálkozok eltüntetni őket és most kaptam egy bioptron lámpát és úgy tűnik, hogy kicsit halványodik. Amúgy van egy orvosik kezelés (lézeres) amivel el lehet tüntetni.
2010. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem tudjátok mennyibe kerülhet egy ilyen lézeres kezelés?
2010. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!