Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hámló makkra mit ajánlotok?

Hámló makkra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Elkezdett hámlani a makkom pár napja, valszeg a túl sok masztizástol (don't judge me). Kenegetem neugranoemonal, de nekem ugy tünik inkább csak kiszárítja, vagy legalábbis nem ugy tünik, hogy javult volna.

Nem volt szex már 2 éve senkivel szóval nem gondolnám hogy nemibetegség volna.

Még annyi info, hogy ekcémám is szokott lenni, amire a dokitol kaptal flucinar n kenöcsöt. Jól gondolom hogy azzal inkább ne probálkozzak ugye?

Ha nem javulna elmegyek dokihoz, amúgy is meg akarnám nézetni a fityma fékemet, mert szerintem túl rövid. Gondolom ezzel a két dologgal nem mehetek ugyan ahhoz az orvoshoz? Egyáltalán kihez forduljak ezekkel?



márc. 3. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Sürgösen orvos! Valószínüleg gombás fertözés, de lehet bakteriális is!
márc. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És addig mit csináljak? A dokihoz 1-1.5 hónapra kapok idöpontot, a háziorvosom meg nem foglalkozik joformán semmivel se normálisan (már váltani akarok egy ideje).

Legalább addig adjatok egy tippet amig nem tudok dokihoz menni. Olyan akinek volt már ilyen baja.

Betadine rossz ötlet? Az is szárít ha jól tudom.

márc. 3. 11:57
 3/7 A kérdező kommentje:
Látom összegyültek itt az értelmiségi emberek... Én csak tanácsot jöttem kérni arra az időre amig el nem jutok a dokihoz, ahogy írtam, mást is meg akarok nézetni amúgy is. Ha ez nekek agyatlan dolog, hát legyen, én ettől még nyugodtan fogok aludni, mert képzeljétek, privát üzenetben megkaptam a választ a kérdésemre. Én ezzel le is lépek, további szép estét!
márc. 3. 18:47
 4/7 anonim ***** válasza:

A hámlás miatt bőrgyógyászatot keresd fel általában bőr és nemibeteg gondozó egyben.

A fitymafék miatt urológust, de az is lehet hogy tud tanácsot adni a hámlásra is.


Neogranormon helyett inkább bepanthent javasolnék, már amennyiben nem gombás vagy bakteriális fertőzés okozza. Nem javasolnám a canesten és egyéb gomba ellenes készítmény használatát magadtól, amíg nem bizonyosdsz meg róla hogy valóban az, mert csak tovább fogja szárítani a makkod.


Szóval vegyél bepanthent, kenegesd, mosd meg reggel és este is, és töröld szárazra.

Ha nem javul 1 hét múlva, akkor hívd fel a bőrgyógyászatot és kérj időpontot. Beutaló nem szükséges. Ha meg már úgyis telefonálász a járóbeteg ellátásra, akkor az urológiára is kérj időpontot.

márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a választ!
márc. 3. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnalom ha megsértettelek!
márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alapos mosás és orvos.
márc. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!