Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fáj a bal herèm tompán, mi...

Fáj a bal herèm tompán, mi lehet az oka? Többi lenn.

Figyelt kérdés

Nos, próbálom egyszerűen kifejezni magam. Durván 1 hete elkezdett egyszeri alkalommal nyilalni 5 perc erejèig a bal herèm. Szabályos szúrást éreztem. Azóta enyhén mintha nyomást èreznèk enyhèn tompán a bal herèmben. Nagyon harmatgyengèn fáj ha megmarkolom, csomókat nem találok bele.

Lehet nem ide tartozik, nem vagyok orvos, estènkènt viszonylag sűrű vizelési ingerem van, ez abban merül ki hogy lefekszem, utána elmegyek wc-re, hiszen érzem hogy vizelnem kell, viszint ahogy lefekszem ismét érzem az ingert, és addig nem is tudok aludni amíg másodjára ki nem megyek.

22/F



márc. 16. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Urológust kéne felkeresni, mert a sűrű vizelési inger utalhat gyulladásra, ami akár érintheti a heteket is egyébként.
márc. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tünetek utalhatnak kezdődő prosztatagyulladásra is. Érdemes lenne felkeresni egy urológust. Ha nincs baj, akkor megnyugszol, ha esetleg tényleg gyulladás van, akkor kapsz rá gyógyszert.
márc. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem már csak mentálisan fáj neksd
márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!