Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A farkam mérete rontaná a...

A farkam mérete rontaná a hallásom?

Figyelt kérdés

Lényegében mostanában hallási problémákkal küzdök, és az egyik ismerősöm, aki biológus kifejtette, hogy lehet a farkam mérete befolyásolja a hallásom.


Minden féle hangfrekenciákról beszélt, és őszintén bevallom, a felét nem értettem annak amit mondott.


Amikor megkérdeztem, hogy szivat e, akkor igazából egy olyan választ adott, amiből ez nem derült ki.


Ilyen téren bevallom hülye vagyok mint a föld, de nekem ez a fejemben nem áll össze. Tényleg lehet a kettőnek bármi köze egymáshoz? Hogyan? Vagy csak az ismerősöm egy troll?


Előre is köszönöm a segítséget!



#biológia #ismerős #hallás #Hallási problémák
márc. 19. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ melyik fejeddel gondolkodol?

Férfiaknak van egy előnyük hogy adott helyzetekben eldönthetik melyik fejüket használják gondolkodásra.

márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha telemegy vérrel-egyrészt úgy fog müködni mint egy mikrofon,másrészt az a vér hiányozni fog a hallójárat környékéről
márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hallásproblémákkal fül-orr gégészhez kell fordulni, nem vicceskedő ismerősökhöz.
márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Van ott baj rendesen. Azért csak egy picit gondolkodj és talán egyedül is átlátod a helyzetet, hogy túl sok kapcsolat nem lehet a kettő között.
márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#1 Ez inkább hátrány. És nekem egyáltalán nem tűnik úgy, hogy van kontrollotok efelett.


De ha már erről beszélgetünk: melyik "agy" a domináns? Melyik a "férfi", amelyik eldönti, hogy engedi-e a másikat érvényesülni? Az ész vagy a pöcs?

márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy tessék? Mit mondtál, kérdező?
márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugye most csak viccelsz?


Semmi összefüggés nincs az ég világon.

márc. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az emberi testben minden összefügg mindennel.
márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez persze hogy össze függhet.

Ugyanis ha olyan nagy a farkad hogy a füledbe dugod, akkor gyengébb lesz a hallásod sokall.

márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Isten úgy teremtette a férfit,hogy éppen annyi vére van,amennyi vagy az agyát, vagy a farkát tudja működtetni.Kettőt egyszerre nem :)

Ezt férfiként írom, sajnos tapasztalat alapján...

márc. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!