Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudnám hátrahúzva...

Hogyan tudnám hátrahúzva tartani a fitymám, ha elég durva fitymaszűkületem van?

Figyelt kérdés
Az egész makkomat fedi a bőr, és egyszer-egyszer teljesen felhúzni is akár nagy fájdalmat jelent, hiszen feszül, ha elengedem, akkor azonnal visszamegy a makkomra a bőr. Olvastam, hogy sokaknak nem is fedi az egész makkot, hogyan tudnám ezt orvosolni?

márc. 28. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ne kínozd magad, orvos megoldja.
márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Pontosan, hagyd az orvosra. Velem is ez volt, tudom milyen szar, de semmit sem tudsz vele kezdeni. Ha komoly szűkület, valószínűleg csak műtét oldja meg, ami túlélhető.
márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Orvos, mielőbb. Ha mahadnak csinálsz bármit, az addig is egyre több és több seb miatt csak hegesedik és egyre jobban fáj csak.
márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Durva szűkülettel ne akard hátrahúzva tartani, mert ha a makk mögé ragad, elszoríthatja a keringést, ami szövetelhaláshoz vezethet. Ezt nem akarhatod!

Keress fel egy orvost, ezen házilag javítani nem, rontani viszont annál inkább tudsz!

márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Körülmetélésre bejelentkeznék a helyedben, ha a doki is azt javasolja.
márc. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el az orvoshoz ne félj. A napokban estem át, igaz hogy hiperérzékeny de másnap már dolgoztam. Biztosan körülmetélést javasolnak, nem beszéllek rá csak arra hogy tégy valamit mert megbánod ha lesz egy barátnőd akinek mindent megadnál és férfiként pont ebben nem tudsz igazán a kedvében járni. Ha szükséged van erre ne félj a műtétre azt sem mondom hogy kellemetlen, utána viszont összerezzensz. Nekem is le kellene venni a kötést de esélytelen hogy anélkül legyek.
márc. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6, ne aggódj, meglepően hamar gyógyul majd, kitartás. Majd körömvirág krémet vegyél, nekem is sokat segített. De olyat, ami természetes és nincs benne adalék, meg illatosító cuccok, stb.
márc. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Köszi a bíztatást, kemény de korántsem mint ahogy itt beállítják.

Neogranormont vettem, itt

mindenki azt írta, a doki azt mondta csak a sebre, kamilla és kész.

márc. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az is nagyon jó, a neogranormon, kamilla pedig esetleges gyulladás miatt jó.
márc. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Láttam tiltottak.
ápr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!