Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet az oka?

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Egy férfi leszokik a cigirol (egyik napról a másikra), abbahagyja a kv ivást, elkezd naponta edzeni (nem 2 óras edzesre gondolok itt hanem egy fél órás sulyzozas stb). Aztán a harmadik napon magasvérnyomás, stressz lép fel. Egy-ket napon át tart, aztán minden visszaall. Majd kb 7 nap múlva este ismét magas vérnyomás, hőemelkedés fejfájás, óránként mosdóba járás ejszaka, véres vizelet. A napja a szokásosan telt. Xanaxot néha szed idegességre(két háromhavonta egy felet), minden reggel valamilyen szívritmuszavarra való gyógyszert szed ( erre nem lenne feltétlenül szuksege,de feliratta az orvosával) Mi állhat a háttérben? Lehet ez mind a hirtelen eletmodváltastol? 40 évesrol beszélünk.

(természetesen pár órán belül orvoshoz megy, ez szimpla kíváncsiság)



ápr. 2. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvonási tünet, én a dohányzás abba hagyása utáni napokban eléggé stresszesebb/ depressziósabb életet éltem, sőt nálam is gyakori volt a szívritmus zavar. De a legbiztosabb egy orvossal konzultálni, csak ő ad rá pontos választ.
ápr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az életmódváltás gondolata már valószínűleg ért benne jó ideje.


Én is elvonásra tudnék gyanakodni a vérnyomást illetően, de azért figyelni kell és orvos (bár ez jó hír, hogy megy), mert a véres vizelet azért nem hiszem hogy ettől lenne.

ápr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
ápr. 2. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!