Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet ez a herezacskómon?

Mitől lehet ez a herezacskómon?

Figyelt kérdés

Pár napja észrevettem hogy mintha lenne a herezacskómon egy kelés, vagy duzzanat, vagy begyulladt pattanás, vagy nem is tudom mi lehet ez. Interneten nem találok róla semmit.

Borsószem méretű, semmi szín elváltozás nincsen, csak kiduzzadt. Borotválni szoktam, de eddig nem történt ilyen.

És elég zavaró mert érzem hogy dörzsöli a boxer is. Körülötte érzem hogy fel van dagadva kicsit a bőr, valószínű valami begyulladhatott ott vagy nem tudom. Kb 3 napja van ott és zavar hogy nem tudom mi lehet az.

24/f



ápr. 8. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Benőtt szőr pl? Szőrtüszőgyulladás.
ápr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ez elmúlik? Vagy ezzel mit kéne csinálnom?
ápr. 8. 22:33
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Vagy elmúlik, vagy nem. Aki borotválja, azzal ez megeshet, ez vagy egy szőrtüsző gyulladás, vagy egy bőrsérülés, esetleg egy bőrszöveti vagy az alatti cysta van kialakulóban. Majd kiderül 1 hét múlva.
ápr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valószínűleg ez nem ciszta, mert nem közvetlen a herémnél/mellékherémnél van, hanem a herezacskó jobb oldalán, a pénisz alatt a combom felé. Azért gondolom hogy valami begyulladhatott ott, csak gondoltam kiírok egy kérdést hátha valakivel volt hasonló és hogy tudjam meg mi ez😅
ápr. 9. 08:41
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Epidermális cysta simán lehet, miért ne lehetne?
ápr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már azóta kisebb lett egy kicsit, és a tetején a közepén mintha sebesedne kifele mert pirosodik, így a ciszta kizárható nem?
ápr. 10. 09:34
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor lehet megúsztad egy pattanássak, enyhe szőrtüszőgyulladással.
ápr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!