Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hány éves korodban volt ez...

Hány éves korodban volt ez első prosztata vizsgálatod, számítottál rá, vagy meglepett? Milyen testhelyzetben kellett lenned?

Figyelt kérdés
urológus, prosztata

ápr. 15. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
19-évesen mikor bevonulttam katonának 92-ben, jobb láb sámlira ágyra hajlás és adjad neki.
ápr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
71%
16 évesen. A pózt majd kitalálod, olyan sok lehetőség nincs......
ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
1#-es, seggbe raktak?
ápr. 16. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
62 éves. Azóta évente egyszer.
ápr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen valóban benyúltak az ember hátsójába. Ma már nincs ilyen, legalább is Budapesten.Pont úgy nézik meg a prosztatát, mintha az ultrahangos vizsgálatra mennél. Tehát képalkotó vizsgálattal nézik ,mérik meg. Utána meg elküldik, egy Psa.vizsgálatra azokat, akiknél nagyobb prosztatát találtak. Ez egy egyszerű vérvétel,az eredmény mutatja meg, hogy van e vmi. probléma.
ápr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2020-ban pedig benyúlt az orvos. Nem volt vészes egyáltalán. Nem melegség miatt mondom. :D Persze lánybaráttal és párommal is összevigyorogtam. :D
ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

Hasra kellett felfeküdnöm, a lábaim padlón voltak.

Vérzéses tünetem volt, ami viszont pont akkor elmúlt és nem derült ki. Úgyhogy semmiért meg lettem ujjazva dokisrác által. :D :D

ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!