Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Mennyire jó ötlet,...

Fiúk! Mennyire jó ötlet, hajnyíró géppel (fej, vezető fésű nélkül) teljes testrészt szőrteleníteni? A borotva nem opció bőrérzékenység miatt.

Figyelt kérdés
Vannak srácok akik pl.: Így oldják meg a szőrtelenítés? Van akinek pl. szőrös az akarja kézfeje? Mivel szőrteleníted? Lábát?

ápr. 28. 06:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Farok felett azzal szoktam, simán működik.
ápr. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Miért kell egyáltalán szőrteleníteni bármit is arcon kívül?
ápr. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam,bár vettem testszőrnyírót,ami ugyanezen az elven működik,de előtte hajnyíróval vágtam .
ápr. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én lányként is használom,teljesen jó.
ápr. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, de egyébként philios öné blade szerintem jobb mint a 0-ás.


Azt soha nem értettem, hogy egy pasi miért akarja a karját vagy a lábát szőrteleníteni.

Egyszer megfordult a fejemben, mert van alkartetkóm, de kolléganőim ( 20-as és 40-es éveikben járók) egybehangzóan azt mondták, hogy egy pasi ne szőrtelenítse az alkarját.

ápr. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
5. Miért ne szőrteleníthetnéd ha neked bejön? A tetkó ápol és eltakar.
ápr. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én a T borotvára szavazok, csak ügyesen kell vele bánni. (függőlegesen, finoman)
ápr. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mint írta,érzékeny a bőre.A T borotva ez esetben a legrosszabb megoldás :)
ápr. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Itt válaszolok!


Ilyenek: [link]


Nem fogsz elvérezni. Van hogy bevágod vagy lekapod a felszínét, de csak akkor ha nem figyelsz.


Zuhanynál be kell szappanozni, ki kell feszíteni a bőrt és finoman húzni függőlegesen, szinte csak simogatni, akkor nem lesz semmi baj.


Évtizedek óta csinálom.

ápr. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8. Sokat kenegesse, főleg utána. Én masszázsolajat, hidegen sajtolt olajokat használok. Majd megszokja. Nem is miatta írtam.
ápr. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!