Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak hogy ne lankadjo...

Mit csináljak hogy ne lankadjon le ?

Figyelt kérdés

Sajnos valami miatt nem működik úgy a szerszám ahogy kéne... 4 hónápja vagyunk együtt de a szex nagyon nehezen megy vagy egyáltalán nem... szex közben le lankadok aztán utánna már olyan rossz érzés hogy egyáltalán nem tudom folytatni :-/ 24 éves vagyok szeretem nagyon ezt a lányt meg minden ezzel nincs baj

Csak mostanában annyira nem jöttek ki a dolgok és annyi streszelek ezen hogy nem működik vagy leall közbe és mostmár kb gyomor idegem van és félek vele bele kezdeni bármibe is mert szinte már annyira stresszes lettem emiatt hogy fel se áll ha vele vagyok ... pedig eddig már a csóktól benedvesedtem meg állt.. mostmár konkrétan semmi csak max ha magamnak próbálom felállitani de akkor is az idegesség miatt hogy nem működik így se szokott működni.. és nem tudom mi tévő legyek.. menjek el urológiára vagy már teljesen kétségbe vagyok esve és gyomorgörcsöm van szinte egész nap... valaki tud valamit mondani?



ápr. 30. 08:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Na akkor "köszönd" az előző partnerednek. A pszichés problémákat szexológussal lehet nagy nehezen megoldani. Jelen partneredet meg próbáld egyéb módokon kielégíteni, hogy legyen sikerélményed, ami aztán lelki gyógyszer az erekció megmaradásához.
ápr. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Sokat vered
máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!