Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kiújulhatott a prosztatagyulla...

KenisMC kérdése:

Kiújulhatott a prosztatagyulladásom ?

Figyelt kérdés

Dióhéjban.:

Nagyjából 3 éve volt krónikus prosztatagyulladásom, 4-5 hónapig tartott. Egészen mostanáig nem voltak ilyen jellegű tüneteim.

De kb 5napja megint elkezdődött: első nap végig alhasi diszkomfort volt és olyan érzésem mintha székelnem kellene de gondolhatjátok, a reggeli megszokott székleten kívül nem jött semmi hiába volt meg az érzés és tudtommal a prosztatabántalom kihat a belekre is. Emellett deréktáji, lágyéki, ágyéki alhasi diszkomfortom van ( húzódó, nyomó, feszítő érzés ).

Váltakozik, volt olyan nap amikor azt hittem csak valami bélrontásom van de pl tegnap teljesen éreztem, hogy ez prosztata lesz mert meg volt az a tipikus érzés, hogy ilyen kellemetlenül tompán égően érzi az ember a húgycsövét hólyagját meg hasonlók. Emelett amikor vizeltem a végén éreztem gyengülni a sugarat és maradt is ami csak alig alig jött ki.

Volt a napokban hogy heréimbe sugárzott a fájdalom illetve volt hogy a péniszem tövénél éreztem kellemetlen szúró nyomó érzést. Mivel ezek annyira szerteágazóak viszont mégis csak enyhén jelentkeznek de folyamatosan ezért arra gondolok, hogy megint kiújulhatott a betegség.. ti mit gondoltok, mi a tapasztalatotok ?

Elkezdtem szedni tökmagolajat illetve a gyógynövényes proxelán kúpot illetve holnap megyek orvoshoz de szerintetek is erről lehet szó ?

Válaszaitokat köszi ! 29/F



máj. 12. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ugyanazt érzékeled mint amikor volt, akkor valószínűleg újra előjött
máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az urológus azt mondta, hogy a prosztatagyulladásból nem igazán lehet kijönni, hullámokban jelentkezik. Nekem is három éve volt, nekem annyi megmaradt, hogy az ejakuláció után a farokcsontomnál néha-néha (tehát nem minden alkalommal) diszkomfort érzés jelentkezik. Apámnak volt urológiai rossz indulatú daganata (nem prosztatarák), ezért évente járok kontrolra. Az orvos szerint a prosztatám rendben van, ez inkbb már krónikus kismedence fájdalom szindróma. Lehet benne valami, mert amióta renndszeresen futok, azóta jóval rizkábban jelentkezik.
máj. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2-es, most végeztem az urológián és a vesém, hólyagom, prosztatám rendben van, az urológus szerint nincs ilyen jellegű betegségem… gerinc problémát mondott még hogy az is okozhat hasonlóakat.

Vagy neked van igazad és kismedence fájdalom szindróma vagy pedig csak szomatizálom magamnak a dolgokat….

máj. 13. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!