Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pár napja elmentem bulizni és...

Pár napja elmentem bulizni és nagyon beitaloztam. Összekeveredtem egy cigány csajjal és megtörtént a dolog csak gumi nélkül. Azóta csíp a pisálás és az önkielégítés is.. Tudnátok segíteni, hogy mit tegyek? Vagy ez elmúlik majd magától?

Figyelt kérdés
20/F
máj. 23. 02:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvos. Sürgősen.
máj. 23. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvos bizony. Ha egyéb külső elváltozást a péniszen nem látsz, akkor valószínűleg felfázás (bakteriális fertőzés) amit antibiotikummal tud kezelni a doki, és ebben az esetben urológust keress fel. Ha van külső elváltozás is, akkor valószínűleg nemibetegség, amivel a bőr -nemibeteg gondozót kell felkeresni.
máj. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Imádkozz hogy max kis kankó legyen és ne kapj be mellé AIDS-et is. Azonnal bőr és nemibeteg gondozó, ha nem kezeled komolyabb baj is lehet
máj. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, elmúlik 😓 Menj orvoshoz.
máj. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Miért érezted fontosnak megjegyezni, hogy cigány?
máj. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
63%
Még anno régen velem is történt ilyen cigányként, csak magyar volt az illető. Szerencsére nem szedtem össze semmi komolyat, pár hét alatt kihevertem. Érdekes módon sosem hivatkoztam az illetőre úgy, hogy "magyar" "paraszt" "gádzsó" és társai. Áhhh de ti aztán nem vagytok rasszisták, kikéritek magatoknak, mindig ezt hangoztatjátok a közösségi médián. (:
máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!