Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ilyen pénisz kínzás okozhatja,...

Ilyen pénisz kínzás okozhatja, hogy utána be kell katéterezni?

Figyelt kérdés
Engem izgat a pénisz kínzás, arra készülünk barátnőmmel, hogy 30-at fog rácsapni. 10-et fa vonalzóval, 10-et nádpálcával, 10-et övvel? Okozhatja ez azt, hogy utána katéterezni kell? Mert azt mondjuk nem szeretném. Ha igen, mi sérülhet meg annyira, vagy milyen okból kerülhet sor katéterezésre?

máj. 26. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg a katétertől félsz a legjobban? Vagy ez egy másfajta fétis?


Maradandó károsodást okozhat a baromságod. Nem vagyok a fétisek ellen, de ezzel szakembert keresnék fel.

máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen, a ketétertől félek. Beszéltem olyannal akinek már volt, nem pénisz kínzás, hanem más miatt, azt mondta kegyetlen szar.

Miért, mi más baja lehetne a péniszemnek ettől?

máj. 26. 22:46
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Üssétek a répát😂😂😂
máj. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Nyugodtan csinald csak!

Majd szamolj be utána arrol, hogy hogyn próbálsz szexelni, ha lankadt maradt. Ja meg a katéterről is számolj be!

máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem az a baj, hogy téged izgat ez a dolog, hanem hogy annyira éretlen és tudatlan vagy hozzá, hogy itt kérdezgetsz a katéterről és egyéb sérülésveszélyeiről. Ez minden elárul.
máj. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Akár maradandó károsodást is okozhat, inkább ne részletezzük szerintem, de ha még akarod használni, akkor szerintem hagyd ki ezt a részét. Nem vagyok a fétisek ellen én sem, de vannak határok, meg ésszerűség.
máj. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
A katétert úgy tudod elkerülni,ha kalapáccsal is csapkoja barátnőd!
máj. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És megsérül / elreped a hugycső, vagy miért kéne a katéter?
máj. 27. 09:24
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre nem a katéter a legnagyobb probléma itt. Sőt, ha már katéter, akkor ha pl. húgycsőbe nem lehet felvezetni sérülés miatt, akkor van olyan, hogy az alhas elülső részén sebészileg vezetnek ki katétert, na az nagy szívás. Szóval jobban jársz, ha kihagyod.
máj. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Okozhatsz olyan sérülést is,hogy lány lesz belőled .
máj. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!