Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Metélten hogy maszturbáljak?...

Metélten hogy maszturbáljak? Kicsit fura mer azelőtt a makkot lehetett izgatni mert volt rajt bőr de most csak a tövébe van és úgy nem az igazi mer nem megyek el?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
hát sok sikositóval. de én a helyedbe nem metéltettem volna körül magam... persze kivéve ha egészségügyi oka volt .
2010. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%

Hali!


Én nem vok metélt, azonban néhány napra kipróbáltam, milyen annak lenni (fitymatrükk ;-) ), és mond6om, nem volt vmi élvezetes dolog. /:-T


Tégy síkosítót a markodba, mert különben tényleg xar lesz. Úgy masszírozd a makkodat, maszturbáló mozdulatokkal mozgasd a markodat fel és le változatos sebességgel, amire majd rá kell, hogy érezz. A specializálni akararod a dolgokat, használd a hüvelyk- és mutatóujjadat,... akár gyűrűszerűen is áthúz6od a makkodon. Így könnyebb lesz megszoknod... már, ha meg akarod szokni. Vagy,... használj szexuális játékszert (síkosítóigényes!), amely manapság már elég sok helyen és diszkréten is kap6ó.


Alapból is zavar ez így... metéltnek lenni, vagy csak a maszti miatt érzed így?

Nem akarod visszanöveszteni visszaszűkülés-mentesen?

(Már ha maradt valami, és nem feszesen metéltek, hanem a makkod peremére azért ráhúz6ó vhogy a maradék fityma... 0.o)


_ Hány éves vagy?

_ Mikor és miért metéltek?

_ Teljesen vagy részlegesen?

_ A doki nem is ajánlott fel más alternatívát, vagy olyan súlyos volt a szűkület, hogy nem le7ett más megoldást választani? (Bemetszés, Fitymaplasztika/RKM - Részleges KörülMetélés...)


Üdv: EE

2010. nov. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%

Ismerős a probléma....


Nagyjából az előttem szólóhoz tudok csatlakozni.


Én pont emiatt akarok növeszteni oda bőrt, mert nekem is lecsonkolták az egészet :(

A TLC nevű szerkezet kell hozzá....

2010. nov. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A makkodig sem tudod felhúzni a bőrt? Mert az bőven elég lenne. Én metélt vagyok, de nincs ilyen gondom.

csak arra tudok következtetni, hogy olyan szűkre szabtak, hogy semmi játéka nem maradt a fityma maradékának.

(teljesen metélt vagyok. nem bevágás. petyhüdt állapotban is makk alatt van a bőr)

2010. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Én három éves korom óta metélt vagyok. A fitymámból gyakorlatilag semmi sem maradt. Habár őszintén szólva ez rohadtul nem zavar. Mielőtt nekiállnál maszturbálni, köpj bele a tenyeredbe, vagy használj sikosítót, habár előbbi lényegesen olcsóbb. Megjegyzem előbb-utóbb a síkosítást az előváladék is megoldja.
2010. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem ez a nyálas dolog nem nagyon jön be, a síkosító meg még kevésbé van kéznél, mint a nyál. A merevedéskor a kiszáradt makk nálam repedezni kezd nagyon csúnyán, mozdítani nem nagyon lehet :(
2010. nov. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Nekem megy a maszti, de shit ödéma nem múlt el, pedig már majdnem 1 éve volt műtét, orvos meg semmit nem csinál vele :(
2010. nov. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát nem nagyon zavar.. inkább csak az h már egy ideje nem tudtam...


17 múltam


nemtudom valójában h hogyan metéltek körül.. a fitymám alatt van egy (eleinte duzzadt) bőrkarika.. (nemtom máshogy mondani) ami össze van varra. Már elkezdett oszlani a varrat, és nemtudom hogyha tteljesen kipotyok utána az a rész visszahajlik majd valamennyire a fitymára?


lassan 6 hete metéltek.


A doki aztmondta h ezt kell vele csinálni mert a fityma fék is rövid egy kicsit..

2010. nov. 21. 19:23
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

Tudod,... ezt bírom az orvosokban. A zöme kihasználja a páciens (a te) naív tájékozatlanságát (tájékozatlanságodat) és akár már egy 1xű rövid fék esetén is kiír egy TÖKSZÜKSÉGTELEN KÖRÜLMETÉLÉSre. Ha nem volt heges vagy gyulladt a fitymád, nem volt makacs szűkületed és a fitymád jó állapotban volt, akkor ezt a beavatkozást SEMMI NEM INDOKOLTA VOLNA, ez egy tökszükségtelen körülmetélés volt. (Lefogadom, teljesen metéltek, hogy még csak véletlenül se kelljen később visszamenned a dokihoz azzal, hogy visszaszűkült, amelynek elég csekély az es7ősége...)


Miért nem tájékozódtál előre, hogy mi ilyenkor (rövid fék esetén) a teendő?

Annnyi, de annnnnnyi ilyen kérdést írtak már ide ki, és annnnnnyiszor leírtuk már, hogy egy szimpla lézeres, vagy elektromos szikés fékátvágással SIMÁN meg le7 ezt oldani, ehhez SEMMI SZÜKSÉG NEM VOLT körülmetélésre!!! :-o


Vagy miért nem kérdeztél meg több orvost, hogy VALÓBAN SZÜKSÉGES-E EZ??? :-o

Volt neked egyáltalán fitymaszűkületed, vagy csak ez a rövid fék bajod volt? És ha igen, mennyire nem tudtad hátrahúzni a fitymát?

(Gönörf válaszát osztom: "én a helyedbe nem metéltettem volna körül magam!" De már késő bánat... eb gondolat... és eső UTÁN köpönyeg...)


Üdv: EE

2010. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%

EE.. Rohadtul nem értelek.. Már hány helyen leírtad hogy az orvos milyen szemét volt vele. Oké ez lehet hogy így van.. SZNTED ETTŐL MIÉRT LESZ JOBB NEKI? Szarabbul fogja magát 100* érezni ha gyakorlatilag le naiv kis plöcsözöd aki hagyta hogy az egyik legértékesebb szervét megcsonkítsák. És én is már szinte kezdtem cikinek érezni magam a hsz-eidet látván hogy körülvagyok metélve, ami abszolút nem ciki dolog.. Meg kellett hogy legyen, ez wan. Így nekem pl sokkal jobb, mint akár egészségesen lenne. Akinek meg nem hiddel nem lesz neki jobb attól hogy beletaposol az önérzetébe, mert akinek pl van egy nagyon kis gond a KM után, ő is óriásinak fogja érezni a hszeid után és kényszert érez hogy beszerezzen ilyen vagy olyan visszanövesztő vackot.

Mint már egy másik topikban említette,. Körül vok metélve, Teljes körülmetélés volt, viszont síkosító és nyál nélkül is tudok maszturbálni.. egyszerűen a makk alatti fitymámat felhúzom a makk tetejéig, utána vissza. Semmi különös. Lehet neked másképp van azt nemtudom.

2010. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!