Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A farkamon különös bördarabok...

A farkamon különös bördarabok vannak a péniszem tetején körben, ez normális? Nem tudom leszedni azóta olyan mióta elöször maszturbáltam, és leszakadt a figymánál a bőr. Ilyen tüskeszerű bördarabok vannakr rajt,

Figyelt kérdés
Orvoshoz nem megyek vele mert gáz!
2010. nov. 28. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez humán papiloma, fordulj urológushoz, vagy bőrgyógyászhoz. Nem viccelek.
2010. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"Orvoshoz nem megyek vele mert gáz!"-Rendben akkor várd meg míg lerohad az egész. Még is mit vársz? Hogy majd a sok értelmes válaszoló akik zömének szerintem az érettségije sincs meg majd orvosi diagnózist állít fel neked? Ilyen kérdéssel nem hiszem hogy több vagy mint 13.
2010. nov. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mint említettem első maszturbációmkor a fitymánál elváló bőrdarabok maradtak ott!CSak kissé szar idegesít hogy ott vannnak, kb 5-6 éve,.de semmi bajom nincs használni is tudom csak zavar!
2010. nov. 29. 14:17
 4/8 anonim ***** válasza:

De mik azok a bőrdarabok? hány éves is vagy?

Komolyan mondom nem értem amit mondasz, legalább ha értelmesebben megfogalmaznád... Letapadásod volt vagy mi? Fitymaszűkület?


Ha meg nem mész orvoshoz csak azért, mert "gáz", akkor ostobább vagy, mint ahogy bemutattad magad előttünk, és ezt nem cikizésből mondom, hanem mert így érződik. Nem az a gáz, ami a bajod, hanem a viselkedésed, és a hozzáállásod a problémához!

És a 2. hozzászólónak igaza van: Ha nem mész dokihoz, pedig egyébként muszáj lenne, de ilyen ostoba kifogást keresel csak a beképzelt szégyenlősséged miatt, hogy "mert gáz", "akkor várd meg míg lerohad az egész"! Az majd TÉNYLEG gáz lesz, nem úgy mit az ami a bajod.

2010. nov. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok, és kb 14 éves korom óta ilyen!!!

Most leírom hogy mivan aki érti az írjon aki nem az ne irkáljon hülyeséget!

Nyílván utdjátok hogy a ffi nemiszerv péniszét, bőr köti össze a széleken a fitymával! Na mikor ez elvált,akkor úgy szakadt le és apró darabok maradtak ott!EZ akkor történt mikor elöször kivertem!Egészen kicsi darabok vannak majdnem hogy körös körül a péniszem szélén!Semmi jele nem mutatkozik annak hogy bármi baj lenne vele!Dugtam már, jópár alkalommal, volt részem orális kielégítésbe is, csak engem zavar hogy olyan amilyen!Ezértkérdeztem! Na ennek tükrében mondjatok valami okosat ha tudtok!

2010. dec. 4. 21:07
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem... EE--t Hogy érem el?

Amúgy azt nem értem hogy ha ez bármi féle vírus lenne, akkor nagyjából 6 év alatt hogy hogy semmien tünet nem mutatkozott?

Illetve elmélkeim amennyiben nem csalnak nekem 14 évesen vált külön, emlékszem mert nem volt túl kellemes élmény...

2010. dec. 6. 14:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Mint írtam,... "úgyis rengeteg hasznos hozzászólást ír ide a férfiak egészégébe," vagyis, mivel rendszeresen ír ebbe a témakörbe, így ahol a neve aláírásként feltűnik, az ő lesz. Van privije, írhatsz neki.


Itt például megtalálod:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__9..

2010. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A HIV-vírus is képes akár 10-20 évig is lappangani, mire betegséggé alakul át... A HPV is hasonló, ezért nagyon rafináltak a vírusok, ha megfertőződsz velük, eltelhet akármennyi idő, arról sem veszel róla tudomást, hogy fertőzött vagy, közben te másokat fertőzöl. Elhiszem, ha ez most megvisel, de nem véletlenül javasolja itt MINDENKI, hogy FORDULJ ORVOSHOZ!!! (Bőr- és nemibeteg-gondozó!)
2010. dec. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!