Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lefelé görbülő pénisz és...

Lefelé görbülő pénisz és fitymaszűkület merevedéskor. Van köze egymáshoz?

Figyelt kérdés
Tehát a problémám az, mint sok másnak. De leírom részletesebben is, mert egyet s mást nem tudok ezzel kapcs. Ernyedt állapotban semmi gond, úgy nem is görbe. Fel tudom húzni a bőrt, és a makkot is meg tom tisztítani. Viszont a makkom nagyon érzékeny, már ha nedves kézzel is hozzá nyúlok akkor is eléggé zavaró. Na meg hogy lefelé görbül, és úgy kb. fél úton. 19 vok, és úgy emléxem ez mindig ilyen volt már kiskoromban is. Annyi, hogy akkor tán még ernyedt állapotban sem tudtam felhúzni. No meg a görbeségtől nemtok pontos méretet, de teljes merevedésnél 15-6 cm lehet. A legfontosabb kérdésem viszont az, hogy van e köze a lefelé gürbülésnek a fitymaszűkülethez? mert ha fel is tudom húzni, akkor a makk alsó része hozzá van nőve a péniszhez, habár több videóban is láttam hogy ez soknak nem így van. Mennyire vészes a helyzet?
2010. dec. 4. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Van iylen eset. Deformált a péniszed. Nem szükséges műteni. Nincsen köze a szűkülethez sem, da ha meg akarsz nyugodni akkor menj urulógushoz.
2010. dec. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A fitymaszűkülettel még kellene foglalkozni.


Namost figyelj ez kényes téme, mert........ Az orvos tegyük fel azt mondja, hogy körül kell metélni. Ezt meg lehet oldani máshogyan is, de az nekik nagyobb munkával jár ezért inkább vagdosnak.


NEM SZABAD ! körülmetélni. Mert nagyon érzékeny lesz és nem fogsz tudni szexelni sem, járkálni sem talán aludni sem pár hónapig utána, mert nem lesz bőr rajta.


Sok más módszer van rá. Nem tudom milyen stádiumban van. Lehet fitymafék átvágás is, de gyógyítható házilag is ez a szűkület, amit nem írnék ide, de ha ténleg érdekel, akkor megírom mailben, de akkor írd ide hogy küldtél levelet, mert nem szoktam csak úgy megnézni ezt a mailemet.

2010. dec. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Küldtem privit...
2010. dec. 4. 23:59
 4/6 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok. Totál ugyanez a helyzet velem. A lefelé görbüléssel ne foglalkozz, olyat is olvastam hogy egy srácnak ilyen volt és a nők imádták. Az érzékenység megoldható!!!! Bár korábban kellett volna kezdened de nembaj. Mindig fürdésnél/zuhanyzásnál szoktasd a makkot az ingerekhez, fogdosd rendszeresen hogy fájjon és hozzászoksz!! Én tudom hogy mennnyire tud fájni, habár éniscsak beszélek :) A szűkületsem gáz. Meleg vízbe mindig húzogatni kell alaphelyzetbe és a meleg víz tágítja a bőrt. A pénisz alsó részén van afitymafék ugye, ami hozzávan nőve a makkhoz. Ez neked túl rövid. Nekemis :| Erre nemtudok mit irni de utánaolvasok számtalan helyen. Nemkell aggódni csak egy picit a fitymafék miatt dehát azért vannak a problémák, hogy megoldják őket nemigaz? Remélem segitettem neked.
2012. ápr. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaigen és a kérdésedre a válasz: KIskorodban a szűkület miatt nem huzogattad fel, ezáltal nem tudott hozzászokni a "külvilághoz" tehát ilyen módon okozója egyik a másiknak. A Többbit nemtudom
2012. ápr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szamo77db ***** válasza:
Sajnos nem zárható ki. Ha gondolod, nézesd meg orvossal, talán akkor megnyugszol.
2020. máj. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!