Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy hólyag a hugycsőnyílás...

Van egy hólyag a hugycsőnyílásomnál. Nem merek elmenni urológushoz. Mit csináljak szányam rá magam vagy rendeszeres tisztítással elérhető a javulás?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyu! orvoshoz akkor kell menni, ha baj van, vagy rendellenes állapot áll fenn. Ez most rendellenes állapot, tehán nem parázni kell a dokitól, nem kifogásokat keresni, nem nyusziskodni, nem sunnyogni, hanem EL KELL MENNI, ÁT KELL ESNI! Aki nem így tesz, annak valami baj van az agyával...


Csak egy példa:

Öcsém egy nagyon fontos dolgot szalasztott el, egy lehetőséget, aminek a következményei csak utána este esett le neki. Egész éjjel ezen agyalt, forgolódott, dilemmázott. Nem bírta tovább, elmondta. Adtam neki tanácsot, felhívott egy számot,... és láttam, hogy mennyire nem ment neki könnyen, mert folyton parázott, mit mondjon, mit gondolnak róla, meg hogy tök ciki, ha arról más is tudomást szerez. Végül rászánta magát, és felhívta, de a szám nem vette fel, azonban visszahívta,... akkor meg azon parázott, hogy felvegye-e!? Felvette, és ahogy esett, úgy puffant. A lehetőséget szerencsére nem szalasztotta el, közben azon parázott, hogy igen, de erről NEM GYŐZŐDÖTT MEG!


TE VISZONT GYŐZŐDJ MEG ARRÓL, HOGY BAJOD VAN-E ÉS MÉG HOLNAP HÚZZ EL AZ UROLÓGIÁRA! Oké??

És ne okoskodj, ne filózz, mert a tett halála az okoskodás! (Madách)

2010. dec. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azta köszi a jó gondolatokat így fogok járni. Valójában én attól féltem hogy ez semmi (apám azt mondta) hogy a rendszertelen tisztálkodás az oka de szerintem sem az szóval így teszek:) Köszi a bátoriító szavakat:D
2010. dec. 15. 14:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy valami vírus okozta cystáról van szó. Jobb, ha minél hamarabb orvoshoz fordulsz vele, mielőtt talán tovább fertőződne. Nagyon fontos, hogy ne kezelgesd házilag, mert akkor csak a fertőzést segíted elő.
2010. dec. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Uzsgyi az orvoshoz, nem kell szégyenkezni, az orvos azért ül ott, hogy segítsen, gyógyítson. Hidd el, hogy ennél cifrább dolgokat is lát nap mint nap. Szóval, ne halogasd, minél előbb mész, annál hamarabb gyógyulsz!

Jobbulást!

2010. dec. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nincs mit! Remélem tudtam segíteni.

Mi a helyzet? Voltál Urológusnál? Megoldódott a problémád?

Hány éves vagy?


Ja, amúgy BÚÉK így utólag...

2011. jan. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!