Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatagyulladást lehet...

Prosztatagyulladást lehet kapni a partnertől?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, ez nem nemi úton terjedő betegség.
2009. jan. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm! Én is így gondoltam, de azért mástól is akartam hallani.
2009. jan. 21. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen prosztata gond (főleg helytelen mülködés és gyulladás) elsősorban idősebb (40+) korban forul elő...és elég érdekes ez a kérdés, természetesen, nem kaphatsz prosztata gyulladást egy nőtől :D ! (mástól sem)
2009. jan. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem nemi úton terjed,de el lehet! Nekem is az van (gyakori vizeléssel mentem orvoshoz ) és azt mondta h valószínűleg a barátnőmtől kaphattam,mert neki van vesemedence gyulladása...
2009. aug. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Lényegében bárhogy. Az orvosok sem igazán tudják, hogy alakul ki. Lehet a nyirokrendszeren keresztül, de lehet a véráramon keresztül is. Az esetek többségében azonban valamilyen felszálló fertőzésről van szó. Lehet az WC, közös fürdő, koszos kéz, nemi úton, gócos mandula, fog, stb.


A baktérium a húgycsövön keresztül jut fel a prosztatába, az ondóhólyagba stb.


Ha krónikus gyulladás alakul ki, az nagyon nehezen kezelhető, hetekig-hónapokig történő kezelés szükséges a gyógyuláshoz. Kitartást, hajrá!

2017. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!