Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ki akarom probálni hogy medig...

Ki akarom probálni hogy medig tudom viszatartani a pisimet hogy magátol bepisiljek,lesz valami bajom töle?

Figyelt kérdés
15vagyok és
2009. jan. 21. 16:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem lesz. Neked már valami bajod van...
2009. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Még régen egy távoli ismerösöm épp az esküvöjére készült és nem ment elpisilni majd jópár óra mulva meghalt. De ezt csak ugy mondom. ÉS ez tényleg igaz.De nem hiszem hogy lesz bajod.
2009. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
azért halt meg mert szét durrant a hugy holyagja. elözö voltam
2009. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem fogsz magadtól bepisilni, de azért próbáld csak meg. Viszont számolj azzal, hogyha esetleg van valami rejtett vesebetegséged, akkor eséllyel előjöhet pl. a reflux (amikor a vizelet visszaáramlik a vesébe és ott bajt csinál)
2009. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
a hugyhólyag több, mint 2 liter vizelet tárolására is képes, szétdurranni nem fog, az biztos. De! a hólyag zárózmai, ha minél inkább visszatartod, annál valószinűbb, hogy be fog görcsölni, és mikor kiengednéd, az izmok nem fognak elernyedni és az baromi rossz lehet, amikor kiengednéd, mert majd bepisilsz, de egyszerüen nem jön.
2009. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

kössél rá egy nagy görcsöt:D

+rakj rá egy nylon zacsit;)

2009. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

szétdurranni nem fog? Nagybátyám így halt meg. A dokinál még felfeküdt az asztalra,de mire csináltak volna vele valamit elöntötte belülről az anyag.

Fiuknál rizikós, mert a túltöltött hólyag miatt tényleg hiába szeretne, már nem tud pisilni, és akkor egy csövet dugnak fel a pisilőn a leeresztéshez. Én nem próbálnám ki.

2009. jan. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
természetesen megrepedhet a fala, ha hólyagtumora van, vagy valami okból kifolyólag beteg a hugyhólyag fala. és a csurdig telt hólyag ezt előidézheti, de alapesetben egy egészséges embernél a csurdig telt hugyhólyag nem fog szétdurranni.
2009. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam a hólyagkő a visszatartástól alakul ki. Azaz ettől is kialakulhat.
2009. jan. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

Jézusom, vannak érdekes válaszok.

Természetesen nem halsz bele, és szét sem fogsz durranni. Ugyanakkor, képtelen leszel visszatartani sokáig, természetes biologiai reakcio hogy amikor a hugyholyagod kb 60%ig teli van elkezdessz görcsölni, majd kcsiivel utana bepisilsz.kb 2napi fogod brni. De nagyon ne probálgasd mert a vesédbe visszaáramolhat a vizelet, illetve kicsapodhat belőle ásványi sók ami után vesekövet kapsz ajándékba.

2009. jan. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!