Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kémiai kasztráció mit ajánlato...

Kémiai kasztráció mit ajánlatok és mik a mellékhatások?

Figyelt kérdés
A nők lenézek mert a sors nem áldott meg jó külsővel, 16/F vagyok, de korán érő típus és kezd idegesítő lenni az azután vágy amit nem kaphatok meg, lelkemet próbáltam rendbe hozni, nem ment, jöjjön hát a biosz! Azt szeretném tudni, hogy az izmok fejlődésére milyen hatással lehet a gyógyszer, vagy a passzív bré, mert szoktam lejárni kondi terembe figyelemelterelés végett, és nem akarom, hogy rontsa a teljesítményem fizikálisan.
2010. dec. 20. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, írok egy regényt, abban akad egy szerencsétlen, aki kémiailag kasztráltatná magát... Kíváncsi lennék rá, hogy megy ez a valóságban, csak a hiteles leírás kedvéért.
2010. dec. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hmm...kis frappáns "válasz" kívánom élj át annyi megalázást amennyit én...
2010. dec. 21. 00:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Hali!



Nemtom ez alatt a 16 éved alatt mennyi megalázást éltél át, de igazán kíváncsi lennék rá. Már csak azért is, mert a megalázásról és a megalázottságról én is tudnék neked mit mesélni, akár saját, akár mások élményei alapján. Azonban azt is tudnod kell, hogyha valami nem megy, annak az oka lelki, tehát ott is kell megoldani, és nem fizikailag, vagy ahogyan azt te "szeretnéd"... "kémiailag". Sztem te nem akarsz kémiai kasztrációt valójában, ugyanakkor van egy hatalmas problémád, ami miatt kétségbe vagy esve, mert nem tudod megoldani, és az eddig átélt csalódásaid miatt elkezdtél azon filózgatni, hogy

"-- Én már senkinek se kellek!" :-(

"-- Én már boldog sosem le7ek!" :'-(

"-- Engem már senki se szeret!" X"-(

... stb.


Figyu!

Nem a kémiai kasztráció a megoldás, hanem az, hogy a problémát a gyökerénél kell elkezdeni kezelni, és egyre beljebb és beljebb menve a gyökerében egyre inkább felszámolni.



Tegyük fel, sikerül amit az alapkérdésedben kiírtál (megjegyzem, nem fog ;-) ), amire egyébként esély nem látok. Kasztráltattad magad. Na és???

_ Meg van oldva az alapproblémád?? (NEM!)

_ Jobban érzed magad tőle?? (NEM!)

___ Miért? (Azért, mert nem az alapprobléma lett megszüntetve, kiiktatva, emellett okoztál/létrehoztál magadnak egy újabbat. >=ergo=> UGYANOLYAN BOLDOGTALAN MARADSZ, mint most vagy, sőőőt még boldogtalanabb és amíg ilyen hozzáállással akarsz egy partnerkapcsolatot kierőltetni, (megsúgom...) annál inkább nem fog összejönni a dolog, mert ezt az egészet már-már szinte görcsösen kezeled! EZ ITT A BIBI! :-s


Azonban tegyük fel, kasztráltatod magad vhogy, és összejössz vmi csoda folytán egy csajjal. Házassági terveket szőttök. Na és? Ha akkor gyerekeket akartok, mert mjuk a legszebb házasságban éltek, akkor micsinász??? Visszaesel ebbe a leamortizált állapotodba, és verdesed, tördösöd a koponyádat a betonba, hogy "-- Eekkora hülye HOGY LE7TEM, HOGY HAGYTAM MAGAM KASZTRÁLTATNIII??? ;,-O

(Most le7, hogy nem tudnád elképzelni az életedben a gyerekeket, na de mit vársz most magadtól, Pajti? 16 vagy, még szinte gyerek! :-O Egy szomorkodó serdülő nagykölyök! És azt ne feledjük, hogy nagyon sokan ebben az életkorban ugyanennyire lehangoltak, depresszívek, mint te. Igen!

Mert tudod, mi a te bajod, Pajtikám?

Az, hogy depis vagy. Méghozzá nagyon, de öngyilkosságra nem vagy képes. Nem bírod ezt az állapotot, amiben vagy, csinálni akarsz vmit, szeretnél, ha vki törődne veled, ha vki szeretettel szeretne, emellett sztem oltárira kanos is le7sz, és mivel az első dolog nem teljesül7, a 2. meg nagyon nyomaszt, emiatt ez utóbbit (a kanosságot) akarod elnyomni. Emiatt glod azt, hogy a kasztráció lenne a te megoldásod. Pedig sztem csak annyi a bajod mindössze, hogy szeretetlen és boldogtalan vagy. :-)


Nno?? Vajon nincs igazam? Hm?? :-)



Üdv: EE (^)

2010. dec. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

na figy emebrek :D önbizalom tréner kell nektek :D

itt van két ember EE, vagy Rico én rövidebn dilogikusan beszélek ö hoszabban , de szakértlemmel

szval mielőtt "hühe " leszel kérj tanácsot prviben akar

2010. dec. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Túl fiatal vagy még. Nagyon nagy hiba lenne.
2010. dec. 21. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
EE, minden szavaddal egyet értek, én is végigpörgettem magamban hasonlókat.Csak tudod kezdem feladni, ezért még az ilyen szélsőséges baromságokat is számításba veszem.-.-"
2010. dec. 25. 23:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezen meg se lepődöm.

én is jártam már egykoron a te cipődben, igaz, nálam ez máshogy volt, de a lényeg az, hogy a depresszió is olyan, mint az Élet: Hol lehúz, hol felbuktat.

Nem ez a megoldás, hogy kasztráltatod magad! Nézz szembe a problémáddal, és oldd meg! Tudom,... qrva könnyű ezt mondani, de elhiheted, nekem sem volt könnyű, mégis megcsináltam. MEGCSINÁLTAM! Mert akartam, és mert mertem szólni a barátaimnak, amikor abban az állapotban voltam, hogy már azt hittem, feladom. Nincs tovább,... ez már a vég. -.- Fekete hullámként tört rám a depresszió, és napokig csak szenvedtem, és sírni sem tudtam, noha több mindennel megpróbáltam kiadni magamból keserűségemet, fájdalmamat és csalódottságomat. >X-[

2 barátomnak szóltam egy késői órán, amikor azon a ponton voltam, hogy levelet írok és OFF. Az első nem tudott mit kezdeni a szituval, ostobán kezelte a helyzetet, de nem emiatt szüntettem be a barátságomat vele. A 2. azonnal vette a lapot és belement egy személyes találkába a késő este és egyéb dolgai ellenére is, neki kisír6tam magamat.

Beszélgettünk... Rádöbbentett arra, hogy nem mindent próbáltam meg, és új irányt mutatott a fény felé az alagutamban, ami felé eleinte lassan, döcögősen haladtam, de végül sikerült kikecmeregnem az alagútból, és most itt vagyok. Mesélhetnék, miket értem el azóta. :-)

Nem azt mondom, hogy egyértelműen sikersztori, amit átéltem, de sokkal jobb most az helyzet, amiben most benne vagyok, mint ami akkor volt, azonban én ki is akartam onnan kerülni, és ennek érdekében nem szégyelltem szólni a barátaimnak, akik segítettek is. :-o


_ Neked nincsenek barátaid?

_ Tesóddal, szüleiddel, nagyszüleiddel milyen kapcsolatot ápolsz?

_ Vannak céljaid az életben? Mik? (Összegezd magadnak!)

Összegezd azt is, hogy kik azok a személyek az életedben, akik értékkel bírnak a szemedben! Ők segít7nek. De akkor szólnod kell nekik, ahogyan most nekünk szóltál így ismeretlenül a GyK-n. Egy problémát nem úgy le7 megoldani, hogy okozunk egy másikat, amitől tévhitekkel élve jobb dolgokat várunk! SZEMBE KELL NÉZNI VELE, ÉS MEGMUTATNI NEKI, KI AZ ERŐSEBB...!!! >:-O



Első lépésként így karácsony éjjelén adok neked segítségül egy >>linket. Ez az én karácsonyi ajándékom Neked. :-]

Nézd meg, s engedd be a dallamot, az érzéseket a szívedbe, (én is ezt hallgatom éppen most...) ha kell, játszd le utána többször is ismét, újra meg újra, dúdolászd a dallamot, és ha úgy érzed, rád törne a sírás ne fojtsd hát vissza, hanem ADD KI MAGADBÓL! :-o Ne foglalkozz azzal, hogy most kik vannak otthon, vagy néznek-e vagy bármi, esetleg nem tudsz énekelni vagy dúdolászni,... MINDEZ CSAK KIFOGÁS!!! SÍRD KI MAGAD!!! (Sztem tele vagy negatív energiával, esetenként feszültséggel is, amit a kondival próbálsz levezetni, akár unott, kényszeres önkielégítéssel is.)

>> http://www.youtube.com/watch?v=CzYy27ALf44



AKI meg AKAR gyógyulni, tenni akar vmit AZ MEGOLDÁST KERES! AKI NEM AKAR meggyógyulni, tenni semmit, csak lustulni, (szó szerint) dögleni akar, az meg KIFOGÁST, és folyton csak halogat mindent! :-o

TE MIT AKARSZ?


Üdv: EE (^)

2010. dec. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

EE ritka személyiség lehetsz.

Egy idegen problémája felé ennyi tiszteletet tenni, ahelyett , hogy piszkáltál volna te komolyan elgondolkozhattál a kérdésemen és a helyzetemen.

Ha lennének olyan barátaim akik hasonló személyiséget testesítenek meg mint amilyen te vagy, ez a kérdés sem született volna meg.

Köszönöm!

2010. dec. 27. 01:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Szívesen. :-)

Gyakran mondják rám, "ritka személyiség", ez tény, azonban BÁRKI le7ne ilyen személy, csak meg kellene tanulni megérteni a másikat, s a másik személy problémáját, odafigyelni embertársainkra, szeretni és tisztelni egymást, őszinteséggel... stb., s ne csak karácsonykor, hanem az év 365,25 napján. Mert ezek az emberi értékek, sajna kiveszendőben vannak, és az emberek egyre inkább nem tesznek ellene SEMMIT. Sőt,... egyre inkább elidegenedünk egymástól, nem csoda... ez SZERETETHIÁNYOS állapothoz vezet, azonban az emberek meg gyávák odamenni a másikhoz, és kezdeményezni, bejön nekik a jó büdös punnyadás citromillattal. Ezért vagy te is ilyen, és a hozzáállásod is emiatt olyan, amilyen... mert nem törődik veled SENKI, nem érzed mások szeretetét, azt glod, benned van a hiba, ezért magadat akarod megbüntetni. HÁT NE TEDD!!! :-O Még nem tudjuk, mi juttatott ide valójában, addig meg kár és felelőtlenség is lenne önmagadat hibáztatnod emiatt! :-o



Amit még fel tudok neked ajánlani, hogy szívesen elbeszélgetek veled, ha lelkileg lenullázódtál, és segítség kell. Ha ezt szeretnéd, írj rám >>priviben, és hivatkozva e topikra küldj benne egy SkyPE/MSN-címet, ami a tiéd. Felveszlek és ott beszél7ünk. :-)

De akkor ezt a kasztrációs hülyeséget verd ki a fejedből, vili? :-o


Nah, FEL A FEJJEL! ;-)

Üdv: EE

2010. dec. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!