Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Okozhatott ez nála problémát,...

Okozhatott ez nála problémát, vagy ez nem hat ki rá?

Figyelt kérdés

Kicsit tudatlan vagyok ebben a témában ezért kérdezek itt.

A barátommal szeretkeztünk és hát megnyomódott a heréje, ami állítása szerint akkor fájt neki. Itt el kell mondanom, nem szándékos volt és tényleg nem hiszem hogy annyira megnyomódott volna. Akkor abba is hagytuk a dolgot, majd másnap este nem állt fel neki és egyből azt mondta hogy biztos az előző este történtek miatt. És ez nagyon megmaradt bennem, azóta ha néha előfurdul olyan hogy épp nem megy neki egyből ez jut eszembe hogy biztos amiatt. Egy ilyen nyomódás valóban okozhat ilyen problémát?


2010. dec. 21. 22:01
 1/7 anonim válasza:

Egy biztos...ha egy kicsit is megnyomod az már fáj...Azt nem tudom hogy emiatt voltak problémái a merevedéssel...

Lehet hogy közrejátszott...

2010. dec. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hali!


Nem hat ki rá. A merevedési képességünk a vérkeringéssel van összefüggésben, szóval ne csinálj magadnak ebből a kérdésből lelkiismeret-furdalást, mert nincs rá okod. Pláne úgy, hogy véletlen volt.


Ha nem áll fel neki, az le7...

1.) Pszichés ok.

2.) Keringéssel (szívvel) kapcsolatos problémák.

3.) Szervi ok.


_ Mikor is történt ez a kis "baleset"??

_ Hány évesek is vagytok?


Üdv: EE (^)

2010. dec. 22. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
pár hónapja, és nem az hogy nincs merevedése, csak azóta volt már olyan hogy nem volt.... ami mással is megesik, szóval nem sokszor csak akkor egyből ez ugrik be hogy lehet az a gond. én 23 ő 26
2010. dec. 22. 10:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor ez pszichés ok lesz.

Üljetek le és beszéljétek át a történteket és a következményeket őszintén. Te is mondd el, hogy ez az eset azóta bánt, frusztrál, még akkor is, ha ez most már tudod, hogy nem ettől van. Beszéljétek át az egészet töviről-hegyire. Te erről nem tehettél, nincs okod szégyenkezni.

Azonban a pszichés okot mindig nehezebb megtalálni. Beszéltesd ki a barátodat, mi bántja? Vagy az is le7, h. 1xűen csak fáradt... stresszes napja volt.


Akármi van ... 1 a fontos... KIBESZÉLNI! ;-)



Békés, áldott ünnepeket, és BÚÉK! ;-)

Üdv: EE (^)

2010. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Én mindig megkérdezem mi a gond, de mindig azzal jön hogy ne kérdezzem állandóan, mert zavarja.

Igen van amikor fáradt de azt szokta is mondani, de volt hogy csak annyit hogy most nem megy nem tudja mii van, de nem mond semmit.

Majd egyszer beszéltünk erről akkor arra fogta hogy a gumi a gond, mert zavarja.... hát átgondoltam a dolgot az elveimmel ütközve mégis kiírattam a gyógyszert, így ez sem lehet már gond de még így is előfordul.

De persze ezt nem rendszeresnek kell gondolni, csak néha, és lehet tényleg csek fáradtság vagy épp nincs úgy hangulata.

És neked is boldog karácsonyt és új évet!

2010. dec. 22. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszi.

Most, hogy ezeket is leírtad... azt glom, h.ha valóban így viselkedik, akkor vagy titkol vmit, ami miatt erősen kifogásszagú a te szemszögedből nézve az érvelése, és ezzel, hogy ne kérdezd állandóan, nem őszinte hozzád, nem akarja neked elmondani mi a baj. Ennek oka az is le7, hogy mittomén fél, hogyha ő azt elmondja neked, akkor fél, hogy történik vmi a kapcsolatotokkal, neadjasors megsértődsz. Sajna mi fiúk szoktunk iet csinálni és nem is vagyunk rá büszkék. Ebben az esetben én a következőt tenném:


Igazold be egy kis időre a félelmét (hogy haragszol rá), persze ne igaziból. (Mrul,... ugrasd ki a nyulat a bokorból.)

Ha még 1x ez előfordul, ne reagálj semmit. Rákövetkező alkalommal azonban, ha teljesen egészséges és tettrekész a merevedése is, minden okénak tűnik... légy magadnál, és a vetkőzőshow csókolózás után ülj le vele, és ne menj bele a szexbe! (Mérges lesz, de megéri a fáradságot.) Kérdezd meg tőle őszintén a dolgokat, de érezz rá, hogy igazat mond-e, vagy szokásához híven másra fogja, elhárítja a probléma okát!? Akármit is mondjon, NE MENJ BELE A SZEXBE! Mondd azt, hogy ezt át kell gondolnod! Azalatt lesz bőven időd arra, hogy feldolgozd a válaszát. Ha elfogadod, ha nem,... húzd még egy picit az agyát,... érezze mi a büntetése az őszintétlenségnek. (Mert ez AZ! :-O )

Néhány napnyi gondolkodási idő után, ha úgy döntesz elfogad6ó a válasza, ezt közöld vele is, és adj neki ultimátumot... ezentúl nincsenek kifogások, elhárítások. Ha ezt megígéri, akkor jöhet neki a jutalomfalat: ISMÉT ÁGYBA BÚJSZ VELE!

Ha azonban úgy döntesz, hogy a válasza uolyan kifogás, mint az eddigi előzőek, kérdezd meg ismételten, mi a baja és ragaszkodj az őszinteséghez!?! Két egyforma választ úgysem fog adni... de a második válaszát tudod viszonyítani az előző napihoz. Ha nem stimel a sztori, tudni fogod, hogy nem őszinte, és akkor megy ez a kérdezz-felelek tovább, addig, amíg be nem vallja az igazat. Ha így sem vallja be, öltözz fel, és hagyd magára egy kicsit, hadd gondolkodjon. kompromisszumnak felajánl6od azt, hogy ő elmondja a VALÓDI problémát, te pedig átgondolod, és ha úgy glod, igazat mondott, akkor megfontolod a következő esti kalandot. (Aznap már ne, vagy csak max. néhány napszakkal később add vissza magad neki ;-) )


VITÁK LESZNEK, MÉRGES LESZ, NEM FOG NEKI TETSZENI EZ AZ EGÉSZ, S KI AKAR MAJD TÉRNI A VÁLASZADÁS ALÓL, azonban ha kitartó vagy, esélyesebb, hogy előbb-utóbb belátja, hogy hüle vót, (erről a szemei, hangja és a gesztusai, kézmozgásai egyaránt árulkodni fognak,) és rájön, hogy nincs értelme további mentségeket, kifogásokat keresnie.



***

Egyelőre ennyit tudok segíteni perpill. Ha bármi segítség kell, akár >>priviben is, ha glod...


Üdv: EE (^)

2010. dec. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
küldtem egy privát levelet.
2010. dec. 23. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!