Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18 éves srác vok és az a...

18 éves srác vok és az a problémám hogy nem áll fel ha szexről van szó de ha petting akkor áll én még szűz vagyok de ő ezt nem tudja azt mondtam neki hogy voltam már előtte nővel elmondjam neki hogy szűz vagyok és mit tegyek hogy felálljon szexre?

Figyelt kérdés
már sokszor beszéltünk róla hogy mi lehet de nem tudjuk mi lehet az elején még áll de utána lelankad ő szereti hosszú ideig húzni a dolgokat nekem is jó lenne de viszont lelalankadok és utána már fel sem áll lécci segítsetek
2010. dec. 29. 01:41
 1/7 anonim válasza:
hát inkább mondd el neki, előtte meg menj el WC-re, és ott csinálj valamit hogy .... :D
2010. dec. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

Hali!


Reális leszek: A sunnyogásnak, őszintétlenségnek MINDIG megvan a büntetése. És ez esetben te büntetted meg ezzel a "füllentéssel" saját magadat! >:-o

1.) Hogy ő nem tudja, de te füllentettél neki, így te ráparázol az aktusra, mert rettegsz attól, mikor deríti ki az igazságot rólad, közben lassan meg A TE HIBÁDBÓL önmagát kezdi vádolni, hogy biztos miatta nem áll fel... :-( Most mondd! Miért kell ezt? >:-O<<

Ha kiderül, hogy valójában szűz vagy, és közben Ő TÉGED SZERET, mi fog történni szted??????? >:-T Otthagy? Megaláz? Megbecstelenít? Lehurrog??? Vagy miiii????? <<:-S Ha szeret, akkor nem tökmindegy neki, hogy te még szűz vagy-e vagy sem??? Így meg... a sunnyogásod következménye az is le7, hogy 1x majd egy idő múlva, ha nem változik a helyzet (márpedig így nem fog változni) szépen tönkremegy a kapcsolatotok, mert ő azt hiszi... közben meg TE hiszed azt... Menjetek el Szentmisére, oda szükséged lesz a hitedre! De szex közben NEM HINNI KELL, HANEM MEGGYŐZŐDNI!


VASÚT (Szalóczy Pál): Az 5. vágányon KETTŐ SZERELVÉNY ÁLL! (Van két választásod!) FELSZÁLLÁS ELŐTT GYŐZŐDJENEK MEG ARRÓL, HOGY AZ ÚTICÉLJUKNAK MEGFELELŐ VONATRA SZÁLLNAK-E FEL!? (Döntsd el, melyik a helyes út! Felfelé, vagy lefele??? Ha felfelé, akkor őszinte vagy a csajodhoz, mert...)

!!! EGY KAPCSOLAT ALAPJA NEM A SUNNYOGÁS, NEM A FÉLELEM, HANEM AZ ˙ Ő˙S˙Z˙I˙N˙T˙E˙S˙É˙G ˙ !!!


Magaddal baxtál ki, és ha ez az egyébként így elsőre értékesnek tűnő kapcsolat tönkremegy és emiatt, az a te hibád lesz, és akkor majd megérdemled a sorsodat, mert megdolgozol a csődödért!



=====

Tudod, te nagyon jól, barátocskám, mit kéne tenned, csak nem mered meglépni! >:-]

=====



Most megvárom, mit reagálsz a látványról, amit megláttál magadról a "tükörképeden", aztán folytatom a 2.)-essel, de csak, miután beláttad, mekkora marha vagy. Emellett fontosnak érzem tisztázni, hogy a fentiek ellenére én a TE oldaladon IS állok. Ezért is kezdtem azzal, hogy REÁLIS vagyok, magyarul nem elfogultságból írom azt, amit!


Üdv: EE

2010. dec. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szép a választ és köszi szép EE33 a te válaszodért de én ezt beismertem magamnak és tegnap elmondtam neki a dolgot mert már télleg szarul éreztem magam miatta még nem próbálkoztunk azóta de remélem mostmár sikerrel járunk legközelebb most haragszik de meg is értem igaza van és neekd is igazad volt köszi még1x
2010. dec. 30. 16:21
 4/7 A kérdező kommentje:
jah és amúgy kíváncsi vagyok a 2-es reagálásodra:D
2010. dec. 31. 00:07
 5/7 anonim válasza:
23%

miért nem mered bevallani hogy igazából szűz vagy még?

látszik hogy éretlen vagy még, nem vagy férfi, nem vagy képes szembenézni azzal ami akkor lenne ha vallanál.

meg se fordulna a fejemben hogy tovább hazudjak a barátnőmnek akit szeretek!

2011. jan. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére ez nem szervi, hanem csak idegrendszeri probléma, a stressz miatt. Sok férfi küzd hasonlóval! Az őszinte beszéd és egy megfelelő partner segithet! Esetleg megpróbálhatsz olyan segédeszközt, ami sokáig merevvé tesz! pld szexshopokban kapni gumigyűrűket, ami felhúzva nem enged lelankadni! Ha petting közben gyakorlod a felvételét, segithet. és utána már anélkül is működik a dolog
2011. jan. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
aki nem tud rendesen olvasni és átnézni a kommenteket azt sajnálom... de még1x leírom már elmondtam neki ugyhogy mostmár elég ezekből az üzikből hogy mondjam el stb...-.- már csak tippeket és tanácsokat szeretnék hogy mitől lankadhat le hogyha szexről van szó
2011. jan. 2. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!