Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szeretkezés után miért jelenne...

Szeretkezés után miért jelennek meg kis piros pöttyök a péniszemen?

Figyelt kérdés
tablettával védekezünk
2011. jan. 6. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Csak utána és eltűnnek?
2011. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
eddig 2x fordult elő kb 40 nap alatt, most a 3. (ugyanazzal a lánnyal) az első kettőnél csak kevés jelent meg(mondjuk az aktus is rövidebb volt), most meg elég sok és a makkon is. Az eddigiek eltűntek pár nap alatt. Lehet ezek is elfognak. De szerintem valami kell legyen.. magától nem jöhet elő
2011. jan. 6. 20:18
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a párodnak gombás fertőzése van, és a férfiakon ez általában így jelentkezik. A párodnak fel kellene keresni egy nőgyógyászt, ő tud majd megfelelő kezelést adni rá, amit neked is alkalmazni kell kenőcs formájában (neki meg kúp+kenőcs). Addig kerüljétek a szexuális érintkezést, mert csak ping-pong effektust játszatok! Minden jót!
2011. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de ő tudja, hogy fertőzött?
2011. jan. 6. 20:40
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Ne aggódj, nem nagy ügy! Férfi vagyok, nekem is volt. Én valószínűleg a fürdőben kaptam meg (naponta úszok) majd adtam át a barátnőmnek. Barátnőmnek tünete nem volt, nekem a pöttyök a makkomon. Az első ilyen tünetnél mentem a bőr-és nemibeteg gondozóba (nagy élmény!) ahol gombát állapítottak meg. Kaptunk gyógyszert, ami 4 szemes kúrát jelentett: heti egyszer kellett 1 szemet bevenni. Már a harmadik-negyedik napon tünetmentes lettem. A kúrát végigcsináltuk együtt a barátnőmmel. Szexelni a második tabletta után kezdtünk!
2011. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Ja igen! A gyógyszer emlékeim szerint igen-igen drága. 3.000 ft fölött van 1 dobozzal, de legalább hatásos!
2011. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudnia kellene, mert elég kellemetlen tünetei vannak, amiket nem lehet nem észrevenni.


Tünetek:

* Égő vizelési fájdalom.

* Erős fájdalommal kísért menstruáció.

* Fájdalmas szeretkezés.

* Égő, viszkető érzés a nemi szerv környékén.

* Hüvelyi folyás.


Szerintem mielőbb kezeltessétek ki magatokat! Ideiglenesen lehet Canesten combit vény nélkül venni a gyógyszertárban (hüvelykapszula+krém), de biztos diagnózist a nőgyógyász fog tudni felállítani vizsgálat után.

2011. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nőgyógyász? és mivan ha velem van a bibi?
2011. jan. 6. 21:29
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

Te mindenképpen menj el a bőr és nemibeteg gondozóba, a barátnőd pedig nőgyógyászhoz. Mindkettőtöket kezelni kell, különben sosem lábaltok ki belőle.

Jobbulást!

2011. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Hali!


A fentiekkel maximálisan egyetértek, én már csak annyit fűznék hozzá, hogy nem lenne hülyeség egy ideig ismét "beöltözni" a szeretkezésekhez! Csak a biztonság kedvéért, mert óvszerrel le7 nem annyira kellemes, mint puszta makkal behatolni, de ez most kényszerhelyzet. (Egyébként meg a tabletta nem nyújt 100%-os védelmet, akár még egy nem kívánt terhességgel szemben sem, -- erre épp a minap volt példa -- akkor már inkább használjátok a "kettős holland" módszert: ÓVSZER+TABLETTA EGYÜTT!)


És így van, te a bőr- én nemibeteg-gondozóba menj, a bnőd meg a nőgyógyászához ÉS EGYSZERRE KEZELTESSÉTEK MAGATOKAT!!! CSAK AKKOR HATÉKONY a kezelés! Külön-külön NEM!!!


Üdv: EE

2011. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!