Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem megy a szex a barátnőmmel,...

Nem megy a szex a barátnőmmel, soha sem marad tartósan merev a szerszám. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyunk együtt, és már számtalanszor próbálkoztunk, de csak kevésszer tudtam elmenni, amúgy mindig lekonyult. Amíg csókolózás, simogatás megy, addig áll a cerka, aztán mikor nekiállunk témázni valahogy elmegy a kedvem a szextől, nem kívánom már. A barátnőm szerint stresszelek, de én ezt nemigazán érzem. Mondjuk már elég nagy rajtam a nyomás, hogy nem tudom rendesen kielégíteni. Mi lehet a probléma? Impotens vagyok? De hiszen még csak 22 múltam...
2011. jan. 7. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szereted egyáltalán a barátnődet? Azt irod, hogy közben elmegy a kedved a szextől. Ne stresszelj. 22 évesen már tudhatnád, hogy rendesen kielégiteni egy nőt másképp is lehet.
2011. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne tervezz és ne agyalj annyit.

Barátnőd pedig legyen aktív.

2011. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Van benne valami. Valamennyire azért szeretem. Szájjal/kézzel ki is szoktam elégíteni, de hát az nem ugyanaz...

Ő viszont nemigazán aktív szex közben, és nála az előjáték is csak pár rántásból áll... A régebbi barátnőimmel nem volt ilyen gondom, de ők orálisan is kényeztettek. Ez is lehet a baj?

2011. jan. 7. 22:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Bármilyen negatív gondolat, fantázia, érzelem megjelenik szex közben, akkor lelohasztja a szerszámot. Így működik.

Kicsit kéne naplózni, hogy milyen gondolatok, érzelmek futnak át ilyenkor rajtad. (PL. "már megint nem kényeztet", "nem is kíván eléggé", ""nem kapok tőle semmit" stb)

2011. jan. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

hat öszite leszek nem szereted bnőde már mer valemyire szeretd arra utal :D

másik, nem jo igysex most kajak te ki nyalod meg miden ő

meg csak ráránt párat hat , önzőség is:D

szval szercsitem , beszéd le vele dolgot he nem hajlado, akkor go tovább lesze szerlmes is:D egyszer nem eg y nő van :D

2011. jan. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
párommal 1 évig voltam. az alatt első két hónapban nem tudtam kielégíteni, ugyan ez volt. tipitapi meg ilyenek, állt mint az állat, aztán mikor élesbe ment a dolog, ahogy tette fel a gumit nekem már elkezdtem konyulni...és volt hogy sex közbe is elpuhultam. pedig kívántam nagyon. ezzel arra akarok célozni, hogy igen! stressz, egyéb gondolatok, spanolod magad hogy milyen ciki hogy te többször mentél el mint ő. röviden tömören és elnézést: de sz*rd le hogy ki hányszor és hogyan! iszogassatok elötte, kedvenc zene be, gyertyafény és hagy szóljon a 6 lövetű:) állj tükör elé a sex elött és mondd ki félhalkan magadnak: igen! most meglesz! semmi spanolás. sima közlés szinten. Pluszként még ami nagyon bejött, az a szerepjáték. én vettem egy bilincset, és megbilincselve tettem az ágyra úgy hogy én irányítottam MINDENT. tyű...akkor volt baj nem kevés XD de akkor tört meg a jég :) ő 4szer elment. egyszóval próbáljatok ki újakat, és tedd ki a lelkiállapotod az ajtód elé. te pedig lépd át!;)
2011. jan. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!