Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Baj ha ilyenem van? Mit...

Baj ha ilyenem van? Mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Na akkor tömören annyi a problámám hogy:

A herezacskóm (inkább csak) jobb oldalán "víz" van (elvileg vízsérv)

De csak az egyik oldalán van? Nem értem ezt

Nem zavar meg nem fáj, csak hogy ez nagyon nagy baj-e?

Nem akarok rögtön orvoshoz menni...(mert röktön műtét, meg minden ilyen szart nem akarok)

Minden értelmes választ várok...

14/F


2011. jan. 9. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
pedig jobb lenne elmenni orvoshoz,mert késöbb rosszabb lehet.senki nem szereti ha orvoshoz kell menni,én sem,de ha muszáj,akkor elmegyek.ez sem fog magától megoldódni sajnos,nem fog a víz eltünni onnan,és én nem várnék sokat vele a helyedben.mostanában az ismerős körömben,elég sok rosszat hallok,fiatalok milyen betegségben szenvednek,és hogy kis dologból mekkora baj lett később.ez sem játék.
2011. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

jah, 2öt kifelejtettem:

1. a háziorvos csaka nnyit mondott rá hogyha eltűnik nem kell vele foglalkozni

2. nem mindíg van ott az a "víz", volt olyan időszak amikor nem is volt (legalábbis nem vettem észre)

2011. jan. 10. 06:22
 3/9 A kérdező kommentje:
am köszi :)
2011. jan. 10. 06:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezért találták, ki hogy az urológiára nem kell beutaló. Olyan orvossal nézesd meg, akinek valóban ez a szakterülete. Ha a házidoki szerint nem komoly baj, az persze megnyugtató, de biztosra csak így mehetsz.
2011. jan. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

a gáz az hogy a házidoki az már jópár évvel ezelött mondta hogy ez ha elmúlik akk nincsen baj, de 18 év elött ha nem zavar szerintem nem megyek dokihoz, ha majd fáj és nem bírom mert hirtelen megtömődne max lecsapolom magam :D

am nem tom, most lehetséges hogy a here állapotából látom csak így, de recsi után mindha kevesseb lenne benne :D

2011. jan. 11. 21:31
 6/9 A kérdező kommentje:
am köszi neked is
2011. jan. 11. 21:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ha nem fogysz szexelni 18éves korod előtt nem nagy probléma, persze kellemetlen. De hí úgy döntesz, hogy elmész vele urológushoz akkor csak annyit mond hogy lecsapolja meg max ír fel vmi gyógyszert de műtét nem valószínű szóval megérné elmenni.

17f

2011. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

elvileg a lecsapolás nem jó jokáig

de a 18 év elötti szex mért lenne vele baj, nincsen felduzzadva anyira, csak van benne egy mennyiség

2011. jan. 13. 20:36
 9/9 A kérdező kommentje:
ezt is köszi, ezt mindíg elfelejtem :DD
2011. jan. 13. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!