Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A petrezselyem hormon növelő?

A petrezselyem hormon növelő?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy a tesztoteron szintett növeli vagy sem? Mer ahol én lakom ot felnőttek is azt mondják hogy hogy "fickósit".
2011. jan. 11. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Nem is lehetne fogyasztani akkor, ha belenyúlna a hormonrendszerbe.
2011. jan. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egyszer amikor utánanéztem ennek arra jutottam, hogy egyedül a zellerben van a tesztoszteronhoz hasonló dolog. De az sem növeli jelentősen, szóval ilyen nincs.

Máskülönben a transzszexuálisoknak sem kellene az a sok hormon injekció hanem csak egész nap zöldségeket rágcsálnának :))


Azt gyakran mondják, hogy a petrezselyem, gyömbér, osztriga stb.(már mindenre ráfogják) afrodiziákum. De nem tudom ez mennyire igaz. Ha valaki alapból nem kívánja a szexet akkor azon ilyesmi szerintem már nem változtat.

2011. jan. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
[link] Idézek: Kevesen tudják, hogy a petrezselyem nemcsak ételízesítő, de gyógynövény is: mind a gyökeréből, mind a lombjából veseműködést serkentő, vesekőhajtó és hólyaghurut elleni teák készíthetők. A gyökérből kipréselt lé fokozza az emésztőrendszer működését, gyógyítja a gyomor- és májbetegségeket, valamint étvágygerjesztőként is hatásos.
2011. febr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!