Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Max Pene terméket használt-e...

Max Pene terméket használt-e már valaki? Mik a tapasztalatok? Ha eredményes, akkor meddig tart a hatása?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 08:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem használtam... pirulát amúgy meg nem ajánlom.


Hivatalos oldalon írnak pár dolgot:

"A Max-Pene csupán 7 napos kúráját követően, pénisze 7 cm-el hosszabb lesz." -ha valamiért már nincs teljes merevedésed ettől valószínűleg lesz.


"Amennyiben azt szeretné, hogy még hosszabb legyen, kezdjen el egy második 7 napos kúrát. A pénisze hossza továbbra is nőni fog és 14 cm-el lesz hosszabb eredeti méreténél." -ha nem vált be a szer akkor kezdj új kúrát.


Egyébként ha valaki tévedésből lezavar 10 kúrát avval mi lesz? Talicskában fogja tolni? :D


1ébként meg ha használod a eszedet akkor szerintem ráfogsz jönni hogy naponta 1cm-rt emelni a korábbi merevedéshez képest képtelenség. Évekig pumpáltam, a vizes Bathmate-el, avval lett elérve évente(!) +2centi... tehát élvezetes türelemjáték :p.


Ha pedig MEREVEDÉSI probléma van akkor orvost kell keresni aki megállapítja a további teendőket.

2011. jan. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!