Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A kérdésem: 2 hét alatt alatt...

A kérdésem: 2 hét alatt alatt súlyosbodhat-e a tünet, illetve kialakulhat-e szövődmény, ha estleg tripperről, vagy HVS2-ről van szó?

Figyelt kérdés

Kedves Doktor úr!


Kérdésem azzal kapcsolatos, hogy kialakult a péniszemben egy göb, ami néhány nap alatt kétszeresére nőtt. Feszít, és fáj. Ezenkívül fájnak az izületeim, ami lehet az aggódás miatti feszültségtől is. Elmentem orvoshoz. Nem mondott még semmit.2 hétre kaptam előjegyzést.


2011. jan. 21. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Fájdalommal értesítem,hogy a Doktor Úr betegállományban van, előre nem meghatározott időtartamra, mert a tripperét kezelteti.

Kérem, szíveskedjen 2 hét múlva érdeklődni.

2011. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bőr és nembeteg gondozóba kéne menni.


végzős orvostanhallgató

2011. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel ez egy nyílt fórum, itt ne várj garantáltan szakmai segítséget.

Amúgy a második mondja jól. Keress olyan orvost, aki fogad is.

2011. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves második és harmadik! Ha elment az orvoshoz,ahogy mondja,akkor miért kapott volna 2 hét múlva új időpontot megnézésre?Hát megnézte.Vérvételi beutalót és gyógyszert kellett kapnia.:-))
2011. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is furcsa, hogy se szó se beszéd elzavarják, de nem írt semmi konkrétumot.

Annak idején a doki nekem ott helyben megállapította, hogy Chlamydia. Vett vért ugyan, meg mintát, de egyből írta a gyógyszert is.

2011. jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!