Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Párom a gát környékén, végbelé...

Párom a gát környékén, végbelében régóta fájó csomót érez, együttlét után napokig fáj neki. Többi lent. Mi ez?

Figyelt kérdés
Több urológus vizsgálta,ultrahangon is volt, a csomót senki nem találta, mégis ott van. Antibiotikumot kapott prosztatagyulladásra, az elmúlt, ez nem. Mi lehet ez?
2011. jan. 24. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
visszatérő hüvelyfertőzés
2011. jan. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Férfi a párom, nekem semmi panaszom nincs sosem, pedig engem elég alaposan átvizsgáltak(2 gyerek).A születésük között óvszerrel védekeztünk.
2011. jan. 25. 00:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljatok ki egy magánklinikát,ha még nem tettétek volna meg.Ott sokkal tüzetesebben meg fogják a párodat vizsgálni.Lehet prosztata megnagyobbodás is,amin az antibiotikum nem segít.A gyulladás megszűnése után is maradhat nagyobb a prosztata,ekkor érdemes masszíroztatni,sokszor ezt érzi a beteg csomónak,pedig nem az.Végbél záróizom rendben van?Mert összehúzódáskor az is fájhat,akár napokig is,ez viszont már proctológia.
2011. jan. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, még annyit, hogy a prosztatamegnagyobbodást nem veszi észre az urológus? Mindig eléggé megvizsgálták, de semmit nem találtak, ma is annyira fájt neki, hogy azt mondta, komolyan a falat tudná kaparni, pedig nem egy hisztis típus. Megpróbáljuk akkor azt az irányt, amit említettél. A záróizmaira egyébként nem panaszkodott.
2011. jan. 25. 00:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak azért említettem a záróizmot,mert ilyen gondom nekem is volt,és bizony rendesen fájt.De lehet a végbélnél akár más elváltozás is,amihez egy jó proctológus kell,de én csak magánt ajánlok.Dr.Bánvalvi Péter a legjobb,a neten megtalálható.A prosztatamegnagyobbodást pedig illene egy urológusnak észrevennie.Viszont a masszázs akkor sem árt egy gyulladás lezajlása után,persze ha más probléma kizárt.
2011. jan. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2011. jan. 25. 01:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen.Amúgy magam is orvos vagyok,remélem jó irányba indultam.Ha nem,akkor tovább kell vizsgálni.Azért is jó a magán proctológus,mert ők a záróizom szorítását is meg tudják mérni,ami nagyon fontos.Mielőbbi gyógyulást kívánok.
2011. jan. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!