Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Későnérő vagyok, mihez köthető...

Későnérő vagyok, mihez köthető? (lent)

Figyelt kérdés

alacsony vagyok apámtól is kisebb, arcszörzetem nincs mégcsak nem is pelyhedzik, bajosz kezdete se látszik, farkam körül épp hogy van kicsi ször, farkam is kicsi, még nem is jött sperma ki, hónaljszőröm sincs. Mi ennek az oka? ennyire későnérő lennék? am 15 éves fiú vagyok. Milyen sorrendbe kéne hogy legyen vagy ez váltakozó? pl. a magömlésemet, első spermakijövetelt mikorra valószínű? miután? arcszörzet után? vagy hogy? Help. fontos lenne

Am a farkamnál a szőr kb. már 1-2 éve ottvan


2011. jan. 28. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megnézetném a hormonszintemet.

Látott már orvos?

2011. jan. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez nem köthető így semmihez. Amúgy 15 évesen már ideje lenne a spermatermelődésnek.
2011. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
szerintem is, mi lehet a baj?
2011. jan. 28. 17:13
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezt én honnan tudhatnám?
2011. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem csak tölled kérdem.
2011. jan. 28. 17:29
 6/14 anonim ***** válasza:
Más se fogja tudni :D Az orvosok pont erre valók!
2011. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ok
2011. jan. 28. 17:37
 8/14 anonim ***** válasza:

16 éves korig kell a nemijellegnek szőrősődésnek és spermának megjeleni,szóval max. 1 éved van.Van ismerősőm aki 15 évesen kezdett szintén szőrősődni ő is kisnövésű volt,ekkoriba lehetet olyan 165 cm,de 16 éves korára teljesen kiszőrődőtt és spermája is lett.Szóval ha 1 év múlva se lenne akkor beszélges el akár az aggályaidról a házidokiddal,de most is beszélhetsz vele róla.De kérdezd meg apudat ő mikor kezdett és milyen ütembe fejlődni.


Még normális ami nálad ban.


Arc szőrzet az nagyon változó,valakiknél csak 18 éves kor után jelenik meg,valakinek meg már 13 évesen van egy kicsi.Szóval nem kell ennyi idősen még arcszőrzettel foglalkoznod.


1.péniszszőr,kásőbb a golyókon is lesz általában kicsi

2.picit később hónaj szőr,van hogy pár hónappal a pénisz szőr után,van hogy évekkel,nagyon eltérő ez is.

3.sperma változó akár 12 évesen,de ez ritkább,de sokaknál csak 15-16 évesen

4.arcszőr igen változó van,hogy valakinek pár pihe van 12-13 évesen,másnál meg csak 18 után


Szóval eltérő,de még normális kategóriába vagy.Meg amint nyúlsz magasságra nőni fog a péniszed is.

Mekkora vagy most?Milyen magas az apád?-mert kb. te is akkorára v. még magassabbra nősz.


ok,kicsit későnérő vagy,de behozod hidd el és nyugi.

2011. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

utolsó:én most 163 cm vagyok, apám 176 cm. köszönöm neked is a válaszodat amúgy. :)

2011. jan. 28. 20:13
 10/14 A kérdező kommentje:
legalább te szépen levezetted nekem kösz
2011. jan. 28. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!