Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbáláskor ondó helyett...

Maszturbáláskor ondó helyett csak vizelet jön, mi lehet a baj, és mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Havonta kb 1x éjszakánként van magömlésem, de éles helyzetben elég gáz lenne bepisálni, mert barátnőm is ki akar elégíteni orálisan, de semmi kedvem nincs a szájába vizelni :S

vmennyire vissza bírom tartani izgatás közben, de pár csöpp is rohadt kellemetlen lenne barátnőmmel.


2011. febr. 2. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
maszturbáláskor nem jöhet vizelet, tudniillik elzáródik a húgyhólyag
2011. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
szerintem, az előváladékot kevered a vizelettel....
2011. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg van egy izom, amelyik megakadályozza, hogy magömléskor vizelet távozzon.

Szóval ez úgy hangzik, mintha valami nem stimmelne.

2011. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ak az az izom nekem nincs meg :S

úgy értitek álló farokkal nem is lehet pisálni? nekem pedig számtalanszor ment.

ak mit lehet ez ellen tenni, izgulás hatására még ak is jön vizelet, ha am nem is kéne wc-re mennem.

2011. febr. 2. 21:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy kort írhatnál, segítené a megértést.
2011. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig eléképzelhető szerintem.Lehet h pont az nem jo amit valaki irt azaz neki nem zárodik jol valami aminek kéne.Azért mert nem általános dolog meg ilyenekről nem sokan beszélnek még elképzelhető.Lehet akár felfázástol de ki tudja még mitöl,utána kell járni.
2011. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Álló farokkal lehet pisálni. Sőt a reggeli merevedés legjobb gyógymódja egy kiadós pisálás.

Viszont a magömlés pillanatában elzáródik egy kis izom a húgyhólyag kijáratánál. Annyira, hogy utána percekig nem is tudsz pisilni.

2011. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Abból,amit leírsz az tűnik ki, hogy merevedés közben távozik vizelet, de amikor elsülsz ondó jön ki.

Akkor lehet, hogy valami nyomja a húgyhólyagot, és merevedés közben ürít.

Semmiképpen sem normális, tehát lehet egy urológus azért jól jönne.

2011. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy?
2011. febr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, és évek óta ez a helyzet, amikor azt gondolnám, h ondó jönne ki, helyette mindig vizelet jön, és nehéz visszatartani is.
2011. febr. 2. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!