Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

A fitymám nem tudom makk alá húzni. Ez miért van?

Nagyon fáj amugy is, és nem merek így szexuális életbe kezdeni. 15 éves vagyok, nem beszéltem senkinek erről. Mit tegyek?

2008. jan. 30. 22:02  Privát üzenet  

A válaszok

Hű-ha! Valószínű, hogy fitymaszükűleted van! Minél előbb menj el orvoshoz, mert ha tényleg az, akkor minél tovább halogatod annál rosszabb lesz.

De előtte próbálj meg beszélni a szüleiddel. Ha anyukáddal nem is, legalább apukáddal.

Gondolom nagyon ciki ilyesmiről beszélni felnőtekkel ilyen korban, de muszály. Ne sokáig halogasd. Kitartás és bátorság ;)

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2008. jan. 30. 22:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt szeretném kérni valakitől, akinek volt már ilyen, hogy írjon privát üzenetet és lenne pár kérdésem akár msn-en, akár e-mailbe. (ez műtéttel jár e, az hogy van stb) Nagyon köszönöm előre is, nekem ez fontos.

# 2/6Időpont 2008. jan. 31. 07:02 Privát üzenet
Sajna műtéttel jár. Helyi érzéstelenítés mellett bemetszi a doki a fityma bőrét. 5 perces beavatkozás. Pár nap mosogatod kamillateával és utána soha többé nem lesz gondod vele. Jöhetnek az élvezetek :)

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2008. jan. 31. 12:58 Privát üzenet

Én is így voltam ezzel!!!

Csak én leszedtem magamnak, mert VÉLETLEN feltépődött egy kis helyen onnantól meg már csak szépen lekellett húzni! hát hosszú folyamat volt! hetekig is elbíbelődtem vele :S

picit szar volt de kibirható!!!

De inkább az orvost ajánlom mert ez nem játék el is fertőződhet, meg bármi bajod lehet!!!:S

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik.
# 4/6Időpont 2008. febr. 4. 22:45 Privát üzenet

de mikor nem tudod mikor ál vagy lankadt álapotba?

az fityma szükületnek számit e ha én lankadt álapotba rendesen tudom le meg fel huzni a bört felálva pedig feltudom csak vissza csuszik a fele makk komig válaszoljatok kezdek agodni

# 5/6Időpont 2008. jún. 20. 13:46 Privát üzenet
Próbáld használni az ékezeteket, írásjeleket, azért vannak! :)

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2009. dec. 30. 10:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért piros a makk vége, hugycsőnyílás?
Ha áll a péniszem a fitymám a makk mögé csúszik, és csak akkor megy vissza amikor lelankad. Ez baj?
Az a bajom hogyha felhúzom a fitymám akkor a makk alatt ilyen gyűrű félét képez. Nem simul el. Mitől lehet ez? Komoly baj? Nem nagyon szeretném körbemetéltetni magam vagy valami ilyesmi.
Merev állapotban felgyűrődik a fitymám a makk alá ez normális?
Erekció folyamán a fitymám nem húzódik a makkom mögé, a makk közepén megáll. Vajon túl hosszú a fitymám, vagy túl kicsi a makkom? Csak sebészi úton lehet ezen segíteni? Így a...
Mit csináljak, hogyha amikor felhuzom az óvszert, akkor ugy beakad a makk alá a fitymám, de miután mozgok egy kicsit akkor meg kiakad és visszamegy a makkomra. Hmm?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!