Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymám nem tudom makk alá...

A fitymám nem tudom makk alá húzni. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj amugy is, és nem merek így szexuális életbe kezdeni. 15 éves vagyok, nem beszéltem senkinek erről. Mit tegyek?
2008. jan. 30. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Hű-ha! Valószínű, hogy fitymaszükűleted van! Minél előbb menj el orvoshoz, mert ha tényleg az, akkor minél tovább halogatod annál rosszabb lesz.

De előtte próbálj meg beszélni a szüleiddel. Ha anyukáddal nem is, legalább apukáddal.

Gondolom nagyon ciki ilyesmiről beszélni felnőtekkel ilyen korban, de muszály. Ne sokáig halogasd. Kitartás és bátorság ;)

2008. jan. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt szeretném kérni valakitől, akinek volt már ilyen, hogy írjon privát üzenetet és lenne pár kérdésem akár msn-en, akár e-mailbe. (ez műtéttel jár e, az hogy van stb) Nagyon köszönöm előre is, nekem ez fontos.
2008. jan. 31. 07:02
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Sajna műtéttel jár. Helyi érzéstelenítés mellett bemetszi a doki a fityma bőrét. 5 perces beavatkozás. Pár nap mosogatod kamillateával és utána soha többé nem lesz gondod vele. Jöhetnek az élvezetek :)
2008. jan. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
86%

Én is így voltam ezzel!!!

Csak én leszedtem magamnak, mert VÉLETLEN feltépődött egy kis helyen onnantól meg már csak szépen lekellett húzni! hát hosszú folyamat volt! hetekig is elbíbelődtem vele :S

picit szar volt de kibirható!!!

De inkább az orvost ajánlom mert ez nem játék el is fertőződhet, meg bármi bajod lehet!!!:S

2008. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

de mikor nem tudod mikor ál vagy lankadt álapotba?

az fityma szükületnek számit e ha én lankadt álapotba rendesen tudom le meg fel huzni a bört felálva pedig feltudom csak vissza csuszik a fele makk komig válaszoljatok kezdek agodni

2008. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld használni az ékezeteket, írásjeleket, azért vannak! :)
2009. dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!